Wymiana i zwrot towaru

 

 

 

 

 Wymiana 0 zł


W trosce o najwyższą jakość obsługi, umożliwiamy Państwu prawo wymiany towaru w
 terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki za 0 zł!  Oznacza to, że wymianiany towar jest odbierany i ponownie wysyłany na koszt naszego sklepu, poprzez firmę kurierską współpracującą z naszym sklepem (DPD).
 

Co zrobić, aby skorzystać z możliwości wymiany towaru za 0 zł 

 1. Poinformować nas o chęci wymiany towaru do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki drogą mailową. W tym celu należy wypełnić formularz wymiany (DOC, PDF) i wysłać go na adres: sklep@okapykuchenne.pl .
 2. Przygotować paczkę dla Kuriera DPD, którego my zamówimy dla Państwa pod wskazany adres i odbierzemy ją na nasz koszt
 3. Otrzymać paczkę z nowym, wymianonym towarem, który zostanie wysłany Kurierem DPD również na nasz koszt pod wskazany adres.
   

 Wymieniany towar musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu, nie nosić śladów używania oraz nie posiadać wad, które powstały po otworzeniu paczki np. podczas montażu okapu (oczywiście z wyjątkiem stanowiących podstawę do reklamacji). Wraz ze zwracanym towarem prosimy o przesłanie: oryginału faktury VAT, dokumentacji okapu (karty gwarancyjne, instrukcje obsługi).

Wymiany 0 zł można dokonać tylko jeden raz i dotyczy ona tylko jednego zamówienia na terenie Polski.


 

 

  

Zwrot do 14 dni


Zgodnie ze zmianą regulacji prawnych, od 25 grudnia 2014 zyskują Państwo prawo 
zwrotu zakupionego produktu w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji. 
W tym celu należy wypełnić formularz zwrotu (DOC, PDF) i wysłać go na adres: sklep@okapykuchenne.pl .

Wypełniony formularz należy przesłać bezzwłocznie w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki na adres:

Zwracany towar jest wysyłany na koszt Klienta i musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu, nie nosić śladów używania oraz nie posiadać wad, które powstały po otworzeniu paczki np. podczas montażu okapu (oczywiście z wyjątkiem stanowiących podstawę do reklamacji). Wraz ze zwracanym towarem prosimy o przesłanie: oryginału faktury VAT, dokumentacji okapu (karty gwarancyjne, instrukcje obsługi).


Zwrotu płatności dokonamy w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji.

 

Wysyłka okapów za granicę

 << sprawdź tutaj >>

 


 


 

 

Dlaczego warto kupować w okapykuchenne.pl?

Otrzymujesz od nas nie tylko idealnie dopasowany do Twoich potrzeb produkt, ale również doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie.


Co to oznacza?

 1. Każdy produkt w sklepie jest opisywany zgodnie z rzeczywistymi parametrami. Zdjęcia faktycznie odzwierciedlają wygląd okapów. Dzięki temu wiesz co kupujesz.
   
 2. Bazując na 14 - letnim doświadczeniu, regularnie biorąc udział w najbardziej prestiżowych branżowych targach na świecie, jak nikt na rynku najlepiej doradzimy co wybrać, aby móc się cieszyć skutecznym i eleganckim sprzętem na lata. 
   
 3. Możesz do nas napisać maila, zadzwonić, czy zadać pytanie na czacie. Zawsze szybko odpowiadamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze 8:00 - 17:00 (dyżur 17:00 - 20:00) oraz w soboty dyżur od 9:00 do 16:00. 
   
 4. Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który pomoże wybrać najlepszy sprzęt do Twojej kuchni pod kątem wizualnym i funkcjonalnym oraz dobierze odpowiednie akcesoria, usprawniające proces montażu i konserwacji. 
   
 5. Wysyłając Twój okap, sprawdzamy go i dopakowujemy, aby jak najlepiej zabezpieczyć go w trakcie transportu
   
 6. Okap możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio na podany adres lub możesz go odebrać osobiście w najbliższym stacjonarnym punkcie (wówczas oszczędzasz na kosztach transportu). 
   
 7. Okap nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz zwrócić go do 14 dni, wymienić na inny model za 0 zł.
   
 8. Kupując okap w naszym sklepie masz dożywotnią gwarancję fachowej opieki w zakresie montażu, użytkowania i konserwacji.
   

Nie kupujesz u nas tylko okapu, ale pełną satysfakcję z dobrego wyboru na lata.

 
Ładuję...