Okap wyspowy FABER DROP ENERGY WHITE
Okap wyspowy FABER DROP ENERGY WHITEOkap wyspowy FABER DROP ENERGY WHITEOkap wyspowy FABER DROP ENERGY WHITEOkap wyspowy FABER DROP ENERGY WHITEOkap wyspowy FABER DROP ENERGY WHITEOkap wyspowy FABER DROP ENERGY WHITEOkap wyspowy FABER DROP ENERGY WHITEOkap wyspowy FABER DROP ENERGY WHITEOkap wyspowy FABER DROP ENERGY WHITE rysunek techniczny

Okap wyspowy FABER DROP ENERGY WHITE


Zapytaj o dostępność 13 49 27 557
Kurier + Sprawdzenie i pakowanie: 0 PLN Odbiór osobisty: 0 PLN
Informuj mnie o niższej cenie tego produktu. Informuj mnie o niższej cenie tego produktu.

6999 

Faber to włoski światowy lider produkujący między innymi okapy kuchenne. Rozwiązania techniczne i projektowe w nich zastosowane stawiają ich na podium producentów okapów.

Włoscy projektanci jak zwykle stają na wysokości zadania! Firma Faber wprowadziła do swojej oferty okap DROP ENERGY WHITE, który przyciąga wzrok niebanalną, nowoczesną, a jednocześnie prostą stylistyką.

1. Przyciąga uwagę swą nowoczesną i przyjemną stylistyką.
2. Jest niewielki gabarytowo, ma zaledwie 48 cm średnicy.
3. DROP ENERGY WHITE wykonany jest ze stali lakierowanej proszkowo na kolor biała perła.
4. Budowa okapu zapewnia bardzo dobrą wydajność silnika przy jego maksymalnym wyciszeniu.
5. Posiada 4 stopniową regulację silnika.
6. Okap wyposażony jest w silnik typu ENERGY, który zapewnia większą wydajność nawet wtedy gdy okap ma dłuższy dukt wylotu powietrza. Przy zdolności pochłaniania wyżej o 30% od tradycyjnego okapu, poziom hałasu jest niższy o 3dB.
7. Oświetlenie typu Velo LEDlight. Technologia ta oferuje przyjemne oświetlenie i wiernie oddające kolor oświetlanych przedmiotów. Diody Velo LEDlight są estetycznie wkomponowane w kształt okapu, dostarczając wszelkie zalety intensywnego oświetlenia. System ten został zaprojektowany z myślą o optymalizacji oświetlenia całej kuchni, a w szczególności doskonałemu oświetleniu blatu roboczego przy niezwykle niskim zużyciu energii – tylko 5W.

(?)
24
Wyspowe
DROP ENERGY WHITE
nowoczesny
Wyspowy (Okrągłe)
Faber
nieokreślona
(?)
 • Klasa C Klasa C
(?)
 • pochłaniacz pochłaniacz
 • wyciąg wyciąg
(?)
 • aluminiowy aluminiowy
(?)
 • opcjonalnie opcjonalnie
(?)
 • 4 4
(?)
530
(?)
I-220, II-320, III-450, IV-530
(?)
51
(?)
I-51, II-58, III-67, IV-71
(?)
diody LED
(?)
 • pokrętło pokrętło
(?)
 • energy energy
 • velo LEDlight velo LEDlight
(?)
 • stal lakierowana stal lakierowana
(?)
 • biała perła biała perła
(?)
 • 120 120
(?)
480
(?)
480
(?)
922
(?)
1222
8015139034552

Instrukcja montażu (Okap-wyspowy-50-cm-DROP-ENERGY-WHITE-instrukcja-okapykuchenne-pl.pdf, 323 Kb) [Pobierz]

Nie znaleziono opinii. Bądź pierwszy!

Dlaczego warto kupować w okapykuchenne.pl?

Otrzymujesz od nas nie tylko idealnie dopasowany do Twoich potrzeb produkt, ale również doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie.


Co to oznacza?

 1. Każdy produkt w sklepie jest opisywany zgodnie z rzeczywistymi parametrami. Zdjęcia faktycznie odzwierciedlają wygląd okapów. Dzięki temu wiesz co kupujesz.
   
 2. Bazując na 14 - letnim doświadczeniu, regularnie biorąc udział w najbardziej prestiżowych branżowych targach na świecie, jak nikt na rynku najlepiej doradzimy co wybrać, aby móc się cieszyć skutecznym i eleganckim sprzętem na lata. 
   
 3. Możesz do nas napisać maila, zadzwonić, czy zadać pytanie na czacie. Zawsze szybko odpowiadamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze 8:00 - 17:00 (dyżur 17:00 - 20:00) oraz w soboty dyżur od 9:00 do 16:00. 
   
 4. Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który pomoże wybrać najlepszy sprzęt do Twojej kuchni pod kątem wizualnym i funkcjonalnym oraz dobierze odpowiednie akcesoria, usprawniające proces montażu i konserwacji. 
   
 5. Wysyłając Twój okap, sprawdzamy go i dopakowujemy, aby jak najlepiej zabezpieczyć go w trakcie transportu
   
 6. Okap możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio na podany adres lub możesz go odebrać osobiście w najbliższym stacjonarnym punkcie (wówczas oszczędzasz na kosztach transportu). 
   
 7. Okap nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz zwrócić go do 14 dni, wymienić na inny model za 0 zł.
   
 8. Kupując okap w naszym sklepie masz dożywotnią gwarancję fachowej opieki w zakresie montażu, użytkowania i konserwacji.
   

Nie kupujesz u nas tylko okapu, ale pełną satysfakcję z dobrego wyboru na lata.

okap drop
Ładuję...