Nowoczesne „T-line”
Charakteryzują się prostą formą. Pozioma dolna ramka może spełniać rolę praktyczną (półka na przyprawy) lub dekoracyjną (półka na ozdoby).

okap kuchenny nowoczesny 

Nowoczesne inox + szkło
Połączenie stali inox oraz szkła nadaje lekkości oraz oryginalnego wyglądu.

Okap ze stali inox i szkła 

Nowoczesne skośne
Charakteryzują się przede wszystkim elegancją oraz ciekawym wzornictwem. Często wykonane są ze stali nierdzewnej (komin) oraz szkła (skośny korpus).

Okap przyścienny skośny 

Nowoczesne prostokątne
Okap prostokątny jest idealny do nowoczesnej kuchni gdzie dominują proste, wręcz „surowe” formy oraz styl minimalistyczny.

Okap prostokątny

Nowoczesne okrągłe
Zajmują bardzo mało miejsca – średnica takich okapów wynosi najczęściej około 35/37 cm. Okrągłe okapy (w kształcie rury) są idealne do kuchni otwartej na salon. Znakomicie sprawdzają się we wnętrzach kuchennych nastawionych na nowoczesność i niebagatelność form. 

Okap tuba 

Nowoczesne wiszące
Okapy wiszące to pochłaniacze, które nie tylko eliminują zapachy ale są elementem dekoracyjnym pomieszczenia a także mogą spełniać funkcję lampy. Z reguły montowane są na specjalnych linkach, dzięki którym można regulować ich wysokość.

Okap lampa wiszący 

Nowoczesne blatowe
Okapy blatowe są przeznaczone do zabudowy w blacie kuchennym lub nad blatem kuchennym.  Dzięki swojej budowie idealnie nadają się do zamontowania nad płytą umieszczoną w rogu zamiast tradycyjnych okapów narożnych, wyspowych, czy też przyściennych.

Okap nowoczesny blatowy 

Nowczesne sufitowe
Okapy sufitowe montuje się w suficie podwieszanym. Wyciąg sufitowy  może doskonale zastąpić okap wyspowy. To świetne rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie przestronne wnętrza.

Okap sufitowy nowoczesny

Rustykalne
Stylowe okapy rustykalne (okapy retro) pięknie prezentują się w kuchniach urządzonych w stylu klasycznym lub kolonialnym. Funkcjonalnością nie ustępują okapom nowoczesnym i posiadają znakomite parametry techniczne. Cechami charakterystycznymi okapów rustykalnych są m.in. klastyczna i dekoracyjna stylistyka, zaokrąglone kształty, wykonanie z miedzi lub stali w połączeniu z drewnem, rama wykonana z drewna (lakierowana lub niewybarwiona) używana często jako półka. 

Okap retro z ramą drewnianą

Dlaczego warto kupować w okapykuchenne.pl?

Otrzymujesz od nas nie tylko idealnie dopasowany do Twoich potrzeb produkt, ale również doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie.


Co to oznacza?

 1. Każdy produkt w sklepie jest opisywany zgodnie z rzeczywistymi parametrami. Zdjęcia faktycznie odzwierciedlają wygląd okapów. Dzięki temu wiesz co kupujesz.
   
 2. Bazując na 14 - letnim doświadczeniu, regularnie biorąc udział w najbardziej prestiżowych branżowych targach na świecie, jak nikt na rynku najlepiej doradzimy co wybrać, aby móc się cieszyć skutecznym i eleganckim sprzętem na lata. 
   
 3. Możesz do nas napisać maila, zadzwonić, czy zadać pytanie na czacie. Zawsze szybko odpowiadamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze 8:00 - 17:00 (dyżur 17:00 - 20:00) oraz w soboty dyżur od 9:00 do 16:00. 
   
 4. Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który pomoże wybrać najlepszy sprzęt do Twojej kuchni pod kątem wizualnym i funkcjonalnym oraz dobierze odpowiednie akcesoria, usprawniające proces montażu i konserwacji. 
   
 5. Wysyłając Twój okap, sprawdzamy go i dopakowujemy, aby jak najlepiej zabezpieczyć go w trakcie transportu
   
 6. Okap możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio na podany adres lub możesz go odebrać osobiście w najbliższym stacjonarnym punkcie (wówczas oszczędzasz na kosztach transportu). 
   
 7. Okap nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz zwrócić go do 14 dni, wymienić na inny model za 0 zł.
   
 8. Kupując okap w naszym sklepie masz dożywotnią gwarancję fachowej opieki w zakresie montażu, użytkowania i konserwacji.
   

Nie kupujesz u nas tylko okapu, ale pełną satysfakcję z dobrego wyboru na lata.

 
Ładuję...