Bez względu na to, czy urządzasz kuchnię od podstaw, czy tylko raz na jakiś czas odmieniasz ją nowymi sprzętami, i tak prędzej czy później staniesz przed dylematem, jakiej szerokości okap wybrać. Czy dopasować go do wielkości płyty kuchennej, czy może wybrać okap szerszy? Na rynku jest ogromny wybór okapów o różnych szerokościach np. okapy 120 cm, okapy 90 cm, okapy 60 cm, okap 50 cm, 90 okap, itp.

Otóż zaleca się stosowanie okapów szerszych niż kuchenka, jednak tak naprawdę największe znaczenie w okapie ma moc silnika, a nie jego szerokość , a zatem jeśli okap będzie miał np. średnicę 35 cm a wydajność 700m3/h to bez problemu poradzi sobie z pochłanianiem oparów.

Oczywiście żaden okap kuchenny nie gwarantuje w 100% wyciągnięcia wszystkich oparów kuchennych, niemniej pozwala je znacznie zredukować zapewniając Ci przebywanie w czystej i świeżej kuchni zarówno w czasie gotowania jak i po nim.

Dlaczego warto kupować w okapykuchenne.pl?

Otrzymujesz od nas nie tylko idealnie dopasowany do Twoich potrzeb produkt, ale również doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie.


Co to oznacza?

 1. Każdy produkt w sklepie jest opisywany zgodnie z rzeczywistymi parametrami. Zdjęcia faktycznie odzwierciedlają wygląd okapów. Dzięki temu wiesz co kupujesz.
   
 2. Bazując na 14 - letnim doświadczeniu, regularnie biorąc udział w najbardziej prestiżowych branżowych targach na świecie, jak nikt na rynku najlepiej doradzimy co wybrać, aby móc się cieszyć skutecznym i eleganckim sprzętem na lata. 
   
 3. Możesz do nas napisać maila, zadzwonić, czy zadać pytanie na czacie. Zawsze szybko odpowiadamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze 8:00 - 17:00 (dyżur 17:00 - 20:00) oraz w soboty dyżur od 9:00 do 16:00. 
   
 4. Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który pomoże wybrać najlepszy sprzęt do Twojej kuchni pod kątem wizualnym i funkcjonalnym oraz dobierze odpowiednie akcesoria, usprawniające proces montażu i konserwacji. 
   
 5. Wysyłając Twój okap, sprawdzamy go i dopakowujemy, aby jak najlepiej zabezpieczyć go w trakcie transportu
   
 6. Okap możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio na podany adres lub możesz go odebrać osobiście w najbliższym stacjonarnym punkcie (wówczas oszczędzasz na kosztach transportu). 
   
 7. Okap nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz zwrócić go do 14 dni, wymienić na inny model za 0 zł.
   
 8. Kupując okap w naszym sklepie masz dożywotnią gwarancję fachowej opieki w zakresie montażu, użytkowania i konserwacji.
   

Nie kupujesz u nas tylko okapu, ale pełną satysfakcję z dobrego wyboru na lata.

 
Ładuję...