Facebook
promocja
TL1-62
Zobacz zdjęcia: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Okap TL1-62 służy do zabudowy szafkowej. To jeden z najbardziej atrakcyjnych cenowo modeli teleskopowych. Wprawdzie posiada tylko 2 biegi pracy silnika, ale nie traci przez to swojego uroku.

Górna część okapu umieszczana jest wewnątrz szafki. Przedni panel, teleskopowo wysuwa się do przodu, by rozpocząć pracę okapu.

Okap jest wyposażony w dwa filtry aluminiowe: jeden w części stałej okapu, a drugi w wysuwanym panelu. Filtry te można czyścić w zmywarce bądź w ciepłej wodzie z dodatkiem środka czyszczącego (raz na miesiąc).

Oznacza max. szerokość produktu. Podawana jest w [cm] szerokość 60 cm
Oznacza min. i max. wysokość okapu. Jest to suma wysokości, korpusu, maskownicy dolnej i górnej. Podawana jest w [cm] wysokość 18,4 cm
Oznacza głębokość okapu. Podawana jest w [cm] głębokość 28-41,3 cm
Opisuje typ sterowania sterowanie mechaniczne, przyciskowe
Opisuje ilość biegów silnika danego okapu zakres prędkości 2-stopniowy
Wydajność okapu podawana przez producenta. Podawana jest w [m³/h] wydajność wg producenta max 540 m3/h
Mierzona przez techników sklepu GLOBALO. Podawana jest w [m³/h] wydajność rzeczywista I - 205, II - 378 [m3/h]
Głośność okapu podawana przez producenta. Podawana jest w [dB lub dBA] głośność wg producenta max 60 dB
Mierzona przez techników sklepu GLOBALO. Podawana jest w [dB lub dBA] głośność rzeczywista I - 52, II -60 [dB]
Opisuje tryb w jakim może pracować okap tryb pracy wyciąg lub pochłaniacz
Opisuje całkowity, maksymalny pobór mocy przez okap. Podawany jest w [W] pobór mocy max 260 W
Opisuje rodzaj oświetlenia w okapie oświetlenie żarówkowe 2 x 40 W
Opisuje rodzaj filtra przeciwtłuszczowego filtr przeciwtłuszczowy 2-warstwowy aluminiowy, 2 szt.
Opisuje kolor, rodzaj blachy, z czego jest okap wykonany kolor/wykonanie stal nierdzewna, chromoniklowa INOX mat
Jest to średnica wylotu okapu. Podawana jest w [cm] średnica wylotu Ø 12 cm
Jest to orientacyjna waga okapu, lub akcesoria bez opakowania. Podawana jest w [kg]. Czasami waga jest tak dobierana aby prawidłowo system wyliczał koszty transportu. Waga wpływa na koszt transportu waga 6 kg
Opisuje czas gwarancji jaką udziela producent gwarancja 2 lata, serwis własny Teka

Dokonaj u nas zakupu dowolnego modelu okapu, poleć nasz sklep na Facebooku na swoim wall’u, a otrzymasz prezent niespodziankę – spray Berner do czyszczenia stali.

Pamiętaj, że kupując u nas dostajesz więcej!

Dowiedz się dlaczego warto właśnie w naszym sklepie kupić okap >>>

[No JavaScript support]