28 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek
Rekuperator

Rekuperatory i rozwiązania wentylacyjne

Rekuperatory to urządzenia, które pozwalają kontrolować przepływ powietrza w domu. Zyskasz dzięki nim pozytywny wpływ na zdrowie i zaoszczędzisz na rachunkach za ogrzewanie. Rekuperatory filtrują powietrze, które napływa do pomieszczeń, dzięki czemu powietrze jest czystsze, pozbawione kurzu i pyłu z zewnątrz. W sklepie OkapyKuchenne.pl znajdziesz szeroki wybór urządzeń do wentylacji mechanicznej, m.in. solidne niemieckie rekuperatory Marley pozwalające odzyskać do 80% ciepła.

1 549 
Wyślemy dziś
1 699 
Wyślemy dziś
110 
Wyślemy dziś

Rekuperatory — rozwiązania wentylacyjne dla Twojego domu


Rekuperacja to rodzaj wentylacji mechanicznej, w której wykorzystuje się specjalne urządzenia — rekuperatory, zdolne do pobierania energii z powietrza wypływającego z pomieszczenia i ogrzewania nią powietrza pobieranego z zewnątrz. Dzięki nim zyskujesz ciepło w swoim domu i oddychasz zdrowszym, świeżym powietrzem.

Dom z rekuperacją — dom z czystym powietrzem


Największe zalety, które oferuje system rekuperacji to przede wszystkim: czyste powietrze — w pomieszczeniach, w których zainstalowany został rekuperator powietrze napływające z zewnątrz, jest przepuszczane przez filtr, który blokuje kurz, bakterie i pyły. Dzięki temu do Twojego domu trafia czyste i zdrowsze powietrze, którym lepiej się oddycha. oszczędności — dzięki rekuperacji oszczędzasz ciepło i energię. Niektóre urządzenia, np. rekuperatory Marley pozwalają odzyskać nawet do 80% ciepła, dzięki czemu Twoje rachunki maleją. lepszy stan budynku — rekuperatory zapewniają regularne wietrzenie pomieszczeń, dlatego unikniesz pleśni, a Twój dom będzie w lepszej kondycji.

Rekuperatory — dla kogo?


Rozwiązania wentylacyjne w postaci rekuperatorów zapewnią najwięcej korzyści tym osobom, które planują nowoczesny i energooszczędny dom. Na montaż warto zdecydować się także wtedy, gdy cenisz komfort cieplny i zależy CI na obniżeniu kosztów eksploatacji. Wentylacja mechaniczna polecana jest jednak przede wszystkim każdemu, kto pragnie oddychać świeżym powietrzem, dlatego powinna znaleźć się w niemal każdym domu.
Chcesz wiedzieć, który rekuperator jest odpowiedni dla Ciebie? Porozmawiaj z naszym doradcą!
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 19
  • 1749
Producent
  • Wyczyść
Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

  • Wyczyść
Średnica

Oznacza średnicę danego produktu podawaną w mm.

  • Wyczyść
Znaleziono 48 produktów
Zastosuj filtry