0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 4590
  • 10499
Producent
Styl
Występuje w kolorach
Wykonanie
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 560
  • 1300
Tryb pracy
Klasa Energetyczna
Funkcje okapu
    Więcej
Produkcja
Na skróty

Okapy blatowe 60 cm

Okapy blatowe 60 cm to okapy kuchenne do zabudowy na blacie. Okap blatowy pracuje jako pochłaniacz i wyciąg kuchenny oraz dostępny jest w dwóch wersjach: wysunięty na stale lub okap wysuwany podczas gotowania. Okap do zabudowy dobrze sprawdzi się w małych i dużych wnętrzach. Niektóre modele okapów pracują z silnikiem zewnętrznym.
Okapy blatowe 60 cm

Okapy blatowe 60 cm są modelami dedykowanymi szczególnie do kuchni, w których oszczędność miejsca musi iść w parze ze standardową szerokością zabudowy kuchennej. Takie wymiary urządzenia zapewnią wydajną pracę w kuchniach zamkniętych, jak i tych otwartych na salon, również w przypadku montażu na wyspie kuchennej.

 

Okapy blatowe 60 cm – ciekawe rozwiązanie do małych kuchni

Wśród pochłaniaczy kuchennych, okapy blatowe 60 cm cieszą się szczególną popularnością, właśnie ze względu na uniwersalne wymiary. Z powodzeniem umieścisz je w zabudowie kuchennej, jak i na wyspie. Oszczędność miejsca zapewni nie tylko szerokość urządzeń, ale również sposób ich działania. Okapy montowane na blacie mogą być na stałe wysunięte ponad kuchenną powierzchnię roboczą, jak i być wysuwane pionowo tylko na czas pracy. Jeden i drugi typ spokojnie poradzi sobie z pochłanianiem oparów tych mniej i bardziej intensywnych.

Okapy tego typu wyróżniają się nie tylko ciekawym sposobem pracy, ale też designem. Wykonane najczęściej z satyny, szkła hartowanego, lub w połączeniu obu materiałów, tworzą sprzęt na lata, który doskonale wpasuje się w minimalistyczne wnętrza.

 

Okapy blatowe 60 cm – każdy znajdzie coś dla siebie

Wśród tego typu urządzeń możemy wyróżnić okapy blatowe 60 cm z silnikiem zintegrowanym z czaszą okapu, jak i zewnętrznym. W drugim przypadku silnik może zostać zamontowany w zupełnie innym miejscu, niż urządzenie właściwe. Ten typ polecamy szczególnie tym klientom, którzy cenią ciszę. Okapy blatowe z zewnętrznym silnikiem pracują często na poziomie głośności poniżej 60 dB. To rozwiązanie, połączone z możliwością programowania sprzętu, aby pracował w określonych godzinach czy przez określony czas, sprawia, że ten jest praktycznie niezauważalnym, aczkolwiek wydajnym pomocnikiem kuchennym.

Okapy nablatowe o szerokości 60 cm sprawdzą się i w małych pomieszczeniach kuchennych, jak i salonach z aneksem, gdzie wydajna praca musi iść w parze z oszczędnością przestrzeni nad płytą kuchenną i obok niej.

Okapy blatowe 60 cm