0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 5499
  • 6499
Producent (1)
Wybrano:Elica
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 680
  • 680
Na skróty
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
Produkcja


Okapy blatowe 80 cm


Okapy blatowe 80 cm świetnie sprawdzą się w tych kuchniach, w których oszczędność i intensywne gotowanie są codziennością. Większa, niż standardowa powierzchnia ssania pozwoli na usunięcie nagromadzonych oparów w sposób szybki, a dzięki budowie urządzeń, również dyskretny.

 

Okapy blatowe 80 cm – dedykowane do większych pomieszczeń kuchennych

Pochłaniacze kuchenne o tej szerokości znajdą swoje zastosowanie szczególnie na wyspach kuchennych, które mają szerokość większą, niż 80 cm, bo oprócz płyty grzewczej często swą powierzchnię rozdzielają pomiędzy zlewozmywak i blat roboczy. Niemniej jednak okapy blatowe 80 cm będą pasowały również do kuchennej zabudowy meblowej, gdzie oszczędność na szerokości sprzętów nie ma tak dużego znaczenia.

Ten typ okapów sprawdzi się szczególnie we wnętrzach minimalistycznych czy też industrialnych, gdzie sprzęt AGD pełni nie tylko swoje podstawowe funkcje, ale jest też swego rodzaju dekoracją kuchni. Wysokiej jakości materiały, z których wykonane są okapy montowane na blacie, czyli stal nierdzewna Inox, szkło hartowane lub ich połączenie, doskonale realizują to założenie.

 

Okapy blatowe 80 cm – dyskretna praca, intuicyjne działanie

Podstawową zaletą okapów montowanych na blacie jest oszczędność miejsca na powierzchni roboczej, bo te wysuwają się pionowo do góry. Mogą być umieszczone poziomu lub pionowo w stosunku do płyty kuchennej, przez co oszczędność jest jeszcze większa. Ich praca rozpoczyna się przez włączenie pilotem lub na specjalnym panelu (w przypadku okapów na stałe wysuniętych ponad powierzchnię blatu), lub przez ich wysunięcie.

Okapy blatowe, które posiadają zewnętrzny silnik są dodatkowo ciche, przez co dyskrecja tego typu urządzeń jest jeszcze większa. Silnik można zamontować w innym pomieszczeniu czy miejscu w kuchni, przez co mir domowy nie zostanie zakłócony.

Urządzenia o tej szerokości polecane są przede wszystkim osobom, które cenią sobie designerskie wykonanie, idące w parze z wydajnością, a przy tym cichą pracą.

Okapy blatowe 80 cm