0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 10299
  • 12099
Producent (1)
Wybrano:FALMEC
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 560
  • 950
Na skróty
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
    Więcej
Produkcja

Okapy blatowe 90 cm

Okapy blatowe 90 cm są montowane na blacie w kuchni nowoczesnej. W ofercie okapy automatycznie wysuwane spod blatu i wysunięte na stale. Okapy blatowe mają dużą wydajność i są wygodne w użytkowaniu. Wykonane są z trwałych materiałów, czyli stali nierdzewnej i szkła hartowanego.
Okapy blatowe 90 cm

Okapy blatowe 90 cm przypadną do gustu właścicielom otwartych, loftowych przestrzeni, gdzie wyspa kuchenna odgrywa dużą rolę, a zwyczaje kulinarne są intensywniejsze, niż zwykle. Montaż urządzenia na blacie, przy płycie kuchennej pozwala na efektywne usunięcie zapachów i oparów powstałych podczas gotowania.

 

Okapy blatowe 90 cm – ponadprzeciętny wygląd

Zaletą okapów montowanych na blacie jest ich wygląd. Świetnie sprawdzą się więc w takich domach i mieszkaniach, w których każdy detal ma znaczenie, a minimalizm i surowość wnętrza nie kłóci się z funkcjonalnością sprzętów AGD. Okapy blatowe 90 cm wykonane są z wysokiej jakości materiałów – stali nierdzewnej Inox, szkła hartowanego w kolorze białym lub czarnym lub poprzez połączenie tych dwóch materiałów. Dzięki temu otrzymujemy urządzenie ciekawe, stanowiące ozdobę samą w sobie, zwłaszcza, jeśli okap na stałe jest wysunięty ponad powierzchnię blatu.

 

Okapy blatowe 90 cm – codzienne użytkowanie

Okapy blatowe 90 cm charakteryzuje sposób montażu – mogą być na stałe zamontowane nad nim, na wysokości kilkunastu centymetrów lub wysuwalne na czas pracy. Jedno i drugie rozwiązanie gwarantuje najwyższą wydajność. Urządzenia posiadają na tyle dużą moc silnika, że poradzą sobie z nawet największymi oparami i nieprzyjemnymi zapachami ze względu na umiejscowienie – tuż obok płyty kuchennej. Moc silnika to jednak nie wszystko – na uwagę zasługuje również cicha praca urządzeń, zwłaszcza w przypadku tych, które posiadają silnik zewnętrzny. Istnieje możliwość zamontowania go z dala od czaszy okapu, dzięki czemu jego działanie będzie niemal niesłyszalne, bo na poziomie poniżej 60 dB.

Okapy montowane na blacie, dzięki nowoczesnej technologii mogą działać w momencie gotowania, jednak równie dobrze możesz je zaprogramować na konkretną godzinę czy też zaplanować czas ich wyłączenia. Pozwala to na swobodne, wygodne korzystanie na miarę urządzeń „smart”.

Okapy blatowe 90 cm