0 Your Koszyk

 

Świeżością i czystością

Osadem i tłuszczem

 Odpowiednio dobrany okap kuchenny pozwoli cieszyć się czystym, świeżym powietrzem w kuchni niezależnie od tego czy i jaki posiłek chcesz przygotować. Co więcej – skuteczne pochłanianie ochroni przed zanieczyszczeniem także Twoje meble i inne artykuły kuchenne oszczędzając tym samym Twój cenny czas i pieniądze.   To szczególnie ważne z uwagi na estetykę i wizualną stronę Twojej kuchni. Skuteczne pochłanianie oferowane w wielu okapach  zapewnieni, że całe powietrze w Twojej kuchni zostanie przefiltrowane i uwolnione od cząsteczek brudu. 
Okapy marki GLOBALO pozwalają na komfortowe gotowanie oraz zwiększają estetykę, funkcjonalność i elegancję wnętrza. Dzięki cichym oraz wydajnym silnikom oraz zastosowaniu pochłaniania szczelinowego w wielu modelach, całe powietrze znajdujące się w pomieszczeniu zostaje dokładnie przefiltrowane i uwolnione od nieczystości.

 

Kuchnia to miejsce, w której w której wbrew pozorom występuje wiele zanieczyszczeń chemicznych (węglowodory, fenole) oraz biologicznych (grzyby, pleśnie, drobnoustroje) gdyż to podatny grunt do powstawania oraz rozwoju.  Tłuszcze i osad jakie wytwarza się podczas gotowania posiłków czy smażenia podlegają częściowym zmianom chemicznym. Zmiany te w tłuszczach trzeba uznać jako bardzo niepożądane, zwłaszcza, że wśród licznych powstających produktów rozpadu glicerydów i towarzyszących innych lipidów mogą występować substancje o działaniu rakotwórczym. Pomieszczenie kuchenne, powinno posiadać  odpowiedni system wentylacji oraz najlepszej klasy okap kuchenny, który spełnia wszelkie wymogi pod względem energooszczędności i ochrony środowiska naturalnego oraz uwolni Twoją kuchnię od oparów i zanieczyszczeń powstałych w trakcie gotowania.