14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy kominowe okrągłe 70 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne okrągłe 70 cm wyglądają niczym lampa dekoracyjna. Wszystkie okapy w tej kategorii posiadają energooszczędne oświetlenie LED. Niektóre okapy eliptyczne udekorowane wzorami mają możliwość regulacji natężenia światła. Przyścienne okapy okrągłe to okapy designerskie pasujące do każdej kuchni nowoczesnej.

 
5 849 
Głośność okapu na I biegu [dB]45 Wydajność max. [m3/h]590 ProducentFALMEC
5 498 
Głośność okapu na I biegu [dB]45 Wydajność max. [m3/h]590 ProducentFALMEC
5 849 
Głośność okapu na I biegu [dB]45 Wydajność max. [m3/h]590 ProducentFALMEC
13 799 
Głośność okapu na I biegu [dB]56 Wydajność max. [m3/h]450 ProducentFALMEC
12 099 
Głośność okapu na I biegu [dB]56 Wydajność max. [m3/h]450 ProducentFALMEC
12 099 
Głośność okapu na I biegu [dB]56 Wydajność max. [m3/h]450 ProducentFALMEC

Okapy przyścienne okrągłe 70 cm

Praca w kuchni w towarzystwie wysokiej jakości sprzętów i w oryginalnie zaprojektowanym pomieszczeniu stanie się na pewno przyjemnością, zwłaszcza gdy zdecydujesz się na kupno okapów przyściennych okrągłych 70 cm. Te urządzenia zaskoczą Cię trwałością wykonania z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów zapewniającym długa żywotność. Dopełnieniem Twoich marzeń o oryginalnym sprzęcie kuchennym jest niebagatelność formy przypominająca tubę lub elipsę, które nadadzą Twojej kuchni lekkości i niepowtarzalności.

 

Okapy przyścienne okrągłe 70 cm – trwałość wykonania na wiele lat

Okapy przyścienne okrągłe 70 cm wyglądają niczym lampa dekoracyjna, które staną się dla Ciebie powodem do dumy z tak oryginalnego wykonania, gdyż niektóre z nich są udekorowane wzorami wpisującymi się idealnie we wnętrze nowoczesnej kuchni. Wszystkie okapy przyścienne okrągłe posiadają energooszczędne oświetlenie LED, które zaoszczędzi Ci niepotrzebnie wysokich wydatków. Okapy przyścienne okrągłe 70 cm wykonane są najczęściej ze stali inox (satyny), szkła dekoracyjnego i szkła hartowanego, a dzięki zabiegom technologicznym większość z nich posiada wiele ciekawych funkcji, jak czujnik zielonego listka. Kolory bieli, czerni oraz stali inox nadają kuchni niepowtarzalnych cech. Okap z tej kategorii zamontujesz przy ścianie nad płytą grzewczą.

 

Okapy przyścienne okrągłe 70 cm – zadziwiająca funkcjonalności i użytkowanie

Okapy przyścienne mogą pracować dla Ciebie w trybie wyciągu, jak również pochłaniacza. Filtry węglowe doskonale oczyszczą powietrze, natomiast filtr aluminiowy wyłapie cząsteczki tłuszczu i można go myć ręcznie, gdyż jest wielokrotnego użytku. Możliwość wyboru trybu pracy okapów przyściennych okrągłych 70 cm jest ich dodatkowym atutem. W obu przypadkach są skuteczne w oczyszczaniu powietrza, a niektóre modele dodatkowo je jonizują. Okapami możesz sterować sensorowo, przez przyłożenie palca do wyświetlacza LED, co jest naprawdę bardzo proste, a tym samym pozwala zadecydować o intensywności pracy urządzeń. Aby praca w kuchni była dla Ciebie przyjemnością, silniki urządzeń mają moc najczęściej 600- 700 m3/h, a klasa energetyczna B pozwoli Ci na ekonomiczność ich użytkowania.

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 5498
  • 13799
Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

  • Wyczyść
Producent
  • Wyczyść
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

  • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

  • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 450
  • 590
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

  • Wyczyść
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

  • Wyczyść
Znaleziono 6 produktów
Zastosuj filtry