Okapy kominowe okrągłe do 50 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne okrągłe 50 cm posiadają element montażowy pozwalający na przymocowanie urządzenia do ściany. Okap tuba zajmuje bardzo mało miejsca – średnica takich okapów wynosi najczęściej około 35/37 cm. Znakomicie sprawdza się we wnętrzach kuchennych nastawionych na nowoczesność i niebagatelność form. Okap przyścienny okrągły 50 cm dostępny zazwyczaj w kolorach klasycznych.

2 897 
Głośność okapu na I biegu [dB]47 Wydajność max. [m3/h]603 ProducentElica
2 699 
Głośność okapu na I biegu [dB]44 Wydajność max. [m3/h]700 ProducentElica
2 699 
Głośność okapu na I biegu [dB]49 Wydajność max. [m3/h]625 ProducentElica
2 899 
Głośność okapu na I biegu [dB]47 Wydajność max. [m3/h]603 ProducentElica
2 899 
Głośność okapu na I biegu [dB]47 Wydajność max. [m3/h]603 ProducentElica
1 699 
Głośność okapu na I biegu [dB]48 Wydajność max. [m3/h]496 ProducentElica

Okapy przyścienne okrągłe 50 cm

Okapy przyścienne okrągłe 50 cm są jednym z najchętniej wybieranych modeli okapów kuchennych. Urządzenia te są doskonałym przykładem połączenia nowoczesności i minimalizmu. Chcesz, by Twoja kuchnia olśniewała nie tylko czystością, ale przede wszystkim zadziwiała możliwościami nowoczesnej technologii? W związku z tym wybór okapu nie powinien stanowić problemu, gdyż bogactwo oferty z pewnością będzie w tej kwestii ułatwieniem. Okapy przyścienne okrągłe mają formę dłuższej bądź krótszej tuby lub elipsy, jak również mogą być delikatnie zaokrąglone po bokach, co dodaje im lekkości.

 

Okapy przyścienne okrągłe 50 cm – nowoczesność formy i wykonania

Decydując się na okapy przyścienne, wprowadzisz do swojej kuchni nie tylko najwyższą technologię, ale również niezwykłe rozwiązanie estetyczne. Zadziwią Cię swą forma, ponieważ mają kształt tuby lub elipsy o różnej długości. Minimalistyczny charakter modeli uzyskany został przez kolorystykę najczęściej bieli, czerni czy koloru stali inox , choć niektóre występują również w innych kolorach. Również wykonanie ze stali inox satyny, stali lakierowanej, szkła hartowanego czy w niektórych przypadkach aluminium, zapewni Twojej kuchni niezwykły element użytkowy. Dodatkowo oświetlenie diodowe LED nie tylko rozjaśni płytę grzewczą, ale sprawi, że Twoje gotowanie i pobyt w kuchni będą czystą przyjemnością.

 

Okapy przyścienne okrągłe 50 cm funkcjonalność i montaż

Okapy przyścienne okrągłe 50 cm zaskoczą Cię wielością funkcji. Oprócz standardowych, w których jest m. in. możliwość pracy w trybie wyciągu i pochłaniacza, cechuje je ułatwiające Twoją pracę w kuchni timer, wskaźnik zabrudzenia filtrów czy możliwość sterowania Soft Touch, gdzie za pomocą miękkich i eleganckich przycisków możesz wybrać dowolną funkcję lub ustawić stopień intensywności pracy okapu. Ten typ sterowania jest wyposażony w wyświetlacz LED lub LCD. Silnik o mocy najczęściej 700 m3/h posiada 4 biegi, w tym również ten najintensywniejszy, który włączysz podczas całkowitej pracy płyty grzewczej, by jak najskuteczniej pozbyć się z kuchni oparów i nieprzyjemnych zanieczyszczeń. Okapy przyścienne okrągłe 50 cm zamontujesz na ścianie - każdy model jest wyposażony w element montażowy. Urządzenie cylindryczne może mieć wylot od góry przez kratkę wentylacyjną w suficie lub z tyłu przez kratkę w ścianie.

Okapy przyścienne okrągłe 50 cm

Cena

 – 

  • 1699
  • 2899
Producent (1)
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 496
  • 700
Na skróty
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

    zobacz więcej (11)
Produkcja