28 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy kominowe prostokątne 90 cm (przyścienne)

Okapy kominowe o przekroju prostokąta to funkcjonalne urządzenia o ciekawym designie. Okapy przyścienne prostokątne 90 cm wykonane zazwyczaj ze stali inox lub satyny. Okap prostokątny świetnie sprawdza się w dużej, przestronnej kuchni.

3 299 
Głośność okapu na I biegu [dB]52 Wydajność max. [m3/h]645 ProducentNODOR
3 299 
Głośność okapu na I biegu [dB]52 Wydajność max. [m3/h]645 ProducentNODOR

Okapy przyścienne prostokątne 90 cm

Okapy przyścienne prostokątne 90 cm to urządzenia, które sprawdzą się w pomieszczeniach kuchennych, w których dużo i intensywnie się gotuje. Ich szerokość zapewni efektywne i szybkie pozbycie się oparów nagromadzonych podczas kulinarnych eksperymentów.

 

Okapy przyścienne prostokątne 90 cm – codzienne użytkowanie

Wyciągi kuchenne o tej szerokości docenią szczególnie ci użytkownicy, którzy w kuchni spędzają sporo czasu i zależy im na szybkim i sprawnym usunięciu oparów powstałych podczas gotowania. Dzięki dwóm trybom – pochłaniacza i wyciągu, powietrze zawsze będzie czyste i świeże. Pierwszy z trybów, dzięki filtrom węglowym zneutralizuje nieprzyjemne zapachy i usunie unoszące się tłuste cząsteczki, drugi z kolei, o ile posiadasz dostęp do kanału wentylacyjnego, wyciągnie powietrze i zapachy na zewnątrz budynku. To, na który tryb się zdecydujesz, zależy od Ciebie – urządzeniem będziesz mógł sterować, w zależności od modelu, poprzez panel dotykowy, przyciski czy też zdalnie, za pomocą pilota.

Okapy przyścienne prostokątne 90 cm to urządzenia posiadające dużą moc zasysania oparów, nie musisz się jednak martwić, że podczas pracy będą hałasowały. Producenci okapów zadbali o to, aby zminimalizować dźwięki, a jeśli zdecydujesz się na model z silnikiem zewnętrznym, jego praca będzie jeszcze mniej słyszalna.

 

Okapy przyścienne prostokątne 90 cm – ciekawy design

Okapy przyścienne, montowane tuż nad płytą grzewczą charakteryzują się ciekawym, nowoczesnym wyglądem. Wykonanie ze stali inox w kolorze Inox, stali chromowanej lub w połączeniu ze szkłem hartowanym, tworzą sprzęt, który jest jednocześnie ozdobą wnętrza.

Oświetlenie urządzenia, najczęściej halogenowe lub LED-owe, doskonale doświetli blat, ułatwiając przygotowywanie posiłków; będzie też dobrą alternatywą do głównego oświetlenia w pomieszczeniu.

Okapy przyścienne prostokątne świetnie sprawdzą się we wnętrzach otwartych – salonach z aneksem kuchennym, ale też w zamkniętych, w których niezbędne jest szybkie pozbycie się oparów powstałych przy gotowaniu.

Filtry produktów
Cena

 – 

 • 3299
 • 3299
Producent (1)
 • Wyczyść
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

 • Wyczyść
Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

 • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

 • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

 • 645
 • 645
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

 • Wyczyść
Styl
 • Wyczyść
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

 • Wyczyść
  zobacz więcej (14)
Znaleziono 2 produkty
Zastosuj filtry