0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 0
Producent (1)
Styl
Występuje w kolorach
Wykonanie
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 950
  • 950
Tryb pracy
Funkcje okapu
Produkcja
Lifting

Okapy skośne 120 cm (kominowe przyścienne)

Okapy przyścienne skośne 120 cm to szerokie okapy kuchenne do kuchni nowoczesnych. Okap kominowy skośny 120 cm jest bardzo wydajny i pasuje do otwartych wnętrz połączonych z salonem. Ciekawy design i wysoka jakość wykonania sprawiają, że okap przyciąga uwagę.
Okapy przyścienne skośne 120 cm

Okapy przyścienne skośne 120 cm są prostym i dobrym rozwiązaniem dla dużej kuchni połączonej z salonem i otwartego wnętrza, w którym oddajesz się przyjemności intensywnego gotowania. Odpowiedni montaż urządzeń zapewni właściwe, ciche działanie, które nie zakłóci spokoju pracy w kuchni i przebywania w niej. Okapy przyścienne skośne zamontujesz do ściany kuchni bądź salonu i mogą działać zarówno w trybie wyciągu, poprzez podłączenie rurą do kanału wentylacyjnego, jak i w trybie pochłaniacza, dzięki filtrom węglowym, które neutralizują nieprzyjemne zapachy i szkodliwe substancje, np. tłuszcze ze smażonych potraw. Zaletą urządzeń są wysokiej jakości materiały, z jakich zostały wykonane, które będą dla Ciebie powodem do każdorazowego zachwytu podczas, np. łatwości czyszczenia.

 

Okapy przyścienne skośne 120 cm – estetyka wykonania

Minimalistyczne kolory okapów przyściennych skośnych 120 cm, czyli biel, czerń i kolor stali nierdzewnej, wprowadzą do Twojej kuchni odrobinę minimalizmu, tak modnego w ciągu ostatnich lat. Materiały najwyższej generacji, stal nierdzewna satyna i szkło hartowane, przedstawią przestrzeń w nowoczesnym stylu, z którego będziesz dumny. Dodatkowo Twój czas umili  zastosowanie w urządzeniach oświetlenia diodowego LED, którego energooszczędność w znacznym stopniu obniży koszty zużycia prądu i pozwoli Ci przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze na zakup wyszukanych produktów, byś mógł przygotować posiłki w towarzystwie działających cicho urządzeń.


Okapy przyścienne skośne 120 cm – ciekawa funkcjonalność, użytkowanie i montaż

Zwrócisz uwagę na pewno na fakt, że okapy przyścienne skośne 120 cm mogą pracować z silnikiem zewnętrznym, który można umieszczać poza pomieszczeniem kuchennym, a przez to sukcesywnie wyciszyć jeszcze bardziej ich pracę. Funkcja sterowania sensorowego jest sporym ułatwieniem użytkowania urządzeń. Wystarczy dotyk panelu szklanego palcem, byś zaplanował intensywność pracy, np. silnika, który w tych modelach ma moc od 700 do nawet powyżej 900 m3/h. Kolejna rewelacja funkcji to pochłanianie obwodowe (szczelinowe). Szczeliny znajdujące się w obwodzie okapu skutecznie wchłoną zanieczyszczone powietrze z Twojej kuchni, a Ty dłużej cieszyć się będziesz jego świeżością. Montaż tak dużych urządzeń wymaga wcześniejszego zaplanowania przez Ciebie nie tylko trybu, w jakim wybrane przez Ciebie będzie pracowało, ale także dopasowania wnętrza Twojej kuchni pod względem technicznym.

Okapy przyścienne skośne 120 cm