Okapy skośne 60 cm (kominowe przyścienne)

Okapy przyścienne skośne o szerokości 60 cm to okapy kuchenne montowane na ścianie. Biały lub czarny okap kominowy skośny 60 cm to dobre rozwiązanie dla posiadaczy kuchni klasycznych lub nowoczesnych. W ofercie ponad 150 skośnych okapów kominowych. Okap uchylny może pracować zarówno w dwóch trybach, czyli jak wyciąg i jak pochłaniacz kuchenny.

Okap przyścienny FRANKE EVO FPJ 615 V BK A Czarny
- 23%
Promocja
1 359  Stara cena:1 769 
Głośność okapu na I biegu [ dB]59 Wydajność max. [m3/h]560 ProducentFranke
Okap przyścienny FRANKE EVO FPJ 615 V WH A Biały
- 23%
Promocja
1 359  Stara cena:1 769 
Głośność okapu na I biegu [ dB]59 Wydajność max. [m3/h]560 ProducentFranke
Okap przyścienny FRANKE Vertis FVT 605 BK A
- 22%
Promocja
979  Stara cena:1 259 
Głośność okapu na I biegu [ dB]61 Wydajność max. [m3/h]580 ProducentFranke
Okap przyścienny FRANKE MARIS 2.0 FMA 607 BK
- 9%
Promocja
3 149  Stara cena:3 469 
Wydajność max. [m3/h]730 ProducentFranke
Okap przyścienny FRANKE Vertis FVT 605 WH A
- 18%
Promocja
1 029  Stara cena:1 259 
Głośność okapu na I biegu [ dB]61 Wydajność max. [m3/h]580 ProducentFranke
Okap przyścienny FRANKE EVO PLUS FPJ 625 V BK/SS
- 5%
Promocja
1 799  Stara cena:1 899 
Wydajność max. [m3/h]720 ProducentFranke
Okap przyścienny FRANKE Smart 2.0 FPJ 615 V BK/DG A
- 12%
Promocja
1 679  Stara cena:1 899 
Głośność okapu na I biegu [ dB]59 Wydajność max. [m3/h]550 ProducentFranke
Okap przyścienny FRANKE EVO PLUS FPJ 625 V WH/SS
- 5%
Promocja
1 799  Stara cena:1 899 
Wydajność max. [m3/h]720 ProducentFranke

Okapy przyścienne skośne 60 cm

Okapy przyścienne skośne 60 cm zwrócą Twoją uwagę swoją wysoką technologią wykonania i estetyką, która umożliwi Ci wpisanie tych urządzeń w stylistykę swojej nowoczesnej kuchni o minimalistycznym charakterze. Swym designem sprawią Ci miłą niespodziankę, ponieważ nie tylko sprawnie i skutecznie oczyszczą powietrze z niepożądanych zapachów, do czego zostały stworzone, ale także okażą się ekskluzywną dekoracją. Oświetlenie neonowe, timer, funkcja 24h to kilka tylko funkcji, które wpłyną na komfort Twojej pracy w kuchni.

 

Okapy przyścienne skośne 60 cm – estetyka wykonania

Ekonomicznie wykorzystana przestrzeń kuchenna to sukces, który osiągniesz dzięki wielu ciekawym rozwiązaniom. Uchylność okapów przyściennych skośnych 60 cm oraz wykonanie z wysokiej jakości stali inox , najczęściej satyny, stali lakierowanej, szkła hartowanego, również giętego, zadowoli Cię każdego dnia użytkowania sprzętu. Na pewno zwrócisz uwagę na kolorystykę, w której przeważają biel, czerń oraz kolor stali inox . Całość prezentuje się niezwykle oryginalnie i zapewni Ci satysfakcję użytkowania na wiele lat, gdyż urządzenia są odporne na zarysowania i zabrudzenia. Przewrotny kształt odwróconej litery „T” nie zaburzy przestrzeni Twojej wyjątkowej kuchni.

 

Okapy przyścienne skośne 60 cm – przyjemność użytkowania, montaż i funkcjonalność

Okapy przyścienne skośne 60 cm spełnią wszystkie Twoje oczekiwania pod katem funkcjonalności, której znakiem rozpoznawczym są przede wszystkim timer, dzięki któremu zaplanujesz pracę urządzenia, czujnik zabrudzenia filtrów, informujący Cię o ewentualnej wymianie czy umyciu ich w zmywarce, moc silnika nawet do 800m3/h, który świadczy o wysokiej wydajności urządzeń oraz energooszczędna klasa A , która wpłynie na obniżenie zużycia energii. Wysoka jakość materiałów, z których zostały wykonane okapy przyścienne skośne, będzie dla Ciebie dużym ułatwieniem podczas czyszczenia, ponieważ zwykłą, mokrą szmatką usuniesz wszelkie zabrudzenia powstałe podczas gotowania. Pamiętaj także o dogodnej dla Ciebie możliwości wyboru trybu pracy okapów przyściennych skośnych 60 cm. Decydując się na tryb wyciągu, podłączysz je do kanału wentylacyjnego, montując filtry węglowe uzyskasz tryb pochłaniacza, który skutecznie wyłapie drobinki tłuszczu z powietrza. Ważną informacją dla Ciebie będzie ta o wysokości zamontowania okapów, gdyż odpowiedni montaż wpłynie na skuteczność pracy urządzeń.

Okapy przyścienne skośne 60 cm

Cena

 – 

  • 1259
  • 3469
Producent (1)
    zobacz więcej (18)
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 550
  • 730
Na skróty
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

    zobacz więcej (11)
Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

    zobacz więcej (23)
Produkcja