Okapy skośne 80 cm (kominowe przyścienne)

Okapy kuchenne przyścienne skośne to okapy przeznaczone do montażu na ścianie. Okap kominowy skośny 80 cm wykonany zazwyczaj ze stali szlachetnej i szkła hartowanego. Okapy wertykalne są wydajne i wygodne w użytkowaniu. Wyciągi kuchenne posiadają nowoczesny design. W ofercie modele o kolorystyce klasycznej, czyli czerni, bieli, a także okapy przyścienne w kolorze kremowym, czerwonym, zielonym i innych.

2 259 
Wydajność max. okapu [m3/h]820 ProducentNODOR
2 429 
Wydajność max. okapu [m3/h]820 ProducentNODOR

Okapy przyścienne skośne 80 cm

Okapy przyścienne skośne 80 cm to urządzenia, które zamontujesz na ścianie nad płytą grzewczą. Będą doskonale pracowały w wybranym przez Ciebie trybie. Urządzenia działające jako pochłaniacz z filtrami węglowymi oczyszczą powietrze z drobinek tłuszczu i innych zanieczyszczeń. Natomiast w trybie wyciągu wymagającego podłączenia do wentylacji wybrany model będzie wyrzucał na zewnątrz nieprzyjemne opary kuchenne. Oczaruje Cię mnogość typów tych urządzeń w ciekawej kolorystyce, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów.

 

Okapy przyścienne skośne 80 cm – trwałość wykonania i niepowtarzalny design

Na trwałość, odporność na zarysowania i zabrudzenia, a co za tym idzie długą żywotność okapów przyściennych skośnych 80 cm mają wpływ wysokiej jakości stal inox , stal lakierowana, stal Inox, szkło hartowane czy szkło hartowane gięte. Materiały te również ułatwią Ci utrzymywanie czystości urządzenia, gdyż wystarczy użycie mokrej szmatki, by usunąć zabrudzenia bądź specjalnego sprayu do powierzchni metalowych, a zapomnisz o zabrudzeniach. Dodatkowo spełnisz się jako dekorator wnętrz, gdyż, wybierając jeden z modeli okapów, stworzysz w swojej kuchni niepowtarzalny design.

 

Okapy przyścienne skośne 80 cm – specyfikacja funkcjonalności i łatwość montażu

Okapy przyścienne skośne 80 cm mogą być przez Ciebie używane w dwóch trybach pracy. O ile sam montaż nie jest trudny, o tyle wcześniejsze niesprawdzenie przez Ciebie drożności kanału wentylacyjnego może być problemem przy pracy w trybie wyciągu. Tryb pochłaniacza wymaga zamontowania filtrów węglowych Long Life, które znajdziesz w zestawie z okapami. Dodatkowe funkcje okapów, którymi się zainteresujesz, to: pochłanianie obwodowe, regulacja natężenia oświetlenia i sensor pary, który automatycznie włączy się, gdy ją wykryje. Okapy przyścienne skośne 80 cm posiadają najczęściej silniki o mocy 700 i 800 m3/h, którego intensywność reguluje 4-stopniowy bieg.

Okapy przyścienne skośne 80 cm

Cena

 – 

  • 2259
  • 2429
Producent (1)
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 820
  • 820
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

    zobacz więcej (12)
Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

    zobacz więcej (24)
Produkcja