Okapy kominowe 120 cm (przyścienne)

W ofercie sklepu ponad 40 klasycznych okapów kuchennych montowanych na ścianie nad płytą grzewczą. Szeroki okap kominowy120 cm jest funkcjonalny i dobrze sprawdza się w dużej kuchni. Okapy przyścienne o szerokości 120 cm dostępne w kolorze stali inox .

Okap przyścienny SMEG KD120HXE
Darmowa wysyłka
3 604 
Głośność okapu na I biegu [ dB]49 ProducentSmeg

Okapy przyścienne klasyczne 120 cm

Okapy przyścienne klasyczne 120 cm to urządzenia, które wymagają przede wszystkim dużej przestrzeni użytkowej. Posiadają pozytywny wpływ na środowisko dzięki energooszczędnej klasie A, co również ma znaczenie w obniżeniu Twoich rachunków. Wiele funkcji, które posiadają, z pewnością zwróci uwagę na ich popularność wśród kupujących. Przede wszystkim okapy przyścienne standardowe mogą pracować w dwóch trybach, co wpływa na możliwość wyboru, a tym samym sposobu montażu urządzeń.

 

Okapy przyścienne klasyczne 120 cm – funkcjonalność i użytkowanie

Aby wymienić najważniejsze zalety funkcjonalności okapów przyściennych klasycznych 120 cm, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na sterowanie dotykowe, za pomocą którego szybko wyregulujesz moc pracy urządzenia oraz oświetlenia. Wystarczy, że lekko muśniesz palcem, a Twój okap zmieni intensywność działania. Sprzęty te te mają skutecznie i solidnie pochłaniać opary i eliminować zanieczyszczenia z powietrza. Sprzyja temu wysoka moc pochłaniania oparów na poziomie najczęściej do 700 m3/h, choć dostępne są również modele o mocy powyżej 900 m3/h. Z kolei oświetlenie LED równomiernie rozłoży światło nad Twoją płytą grzewczą i stworzy klimatyczny nastrój podczas wieczornych chwil i przygotowywania potraw. Utrzymanie w czystości urządzeń nie nastarczy Ci kłopotu, gdyż wysoka jakość materiałów, z których są wykonane okapy przyścienne, ułatwi czyszczenie. Dodatkową zaletą jest możliwość pracy okapów przyściennych klasycznych 120 cm w dwóch trybach: wyciągu, gdy podłączysz sprzęt do wentylacji i wówczas będzie wyrzucał na zewnątrz Twojego domu wszelkie zabrudzenia z powietrza oraz w trybie pochłaniacza, gdy zamontujesz do niego filtry węglowe.

 

Okapy przyścienne klasyczne 120 cm – estetyka wykonania

Tym, co przemawia za wysoką klasa okapów przyściennych klasycznych 120 cm, jest wykonanie z najwyższej jakości stali inox w połączeniu ze szkłem hartowanym. Takie urządzenia idealnie wpiszą się w stylistykę kuchni dużej, nadając jej nowoczesnego charakteru. Kolorystyka stali inox urządzeń pozwoli na łączenie przez Ciebie różnych form dekoracyjnych czy akcesoriów kuchennych.

Okapy przyścienne klasyczne 120 cm

Cena

 – 

  • 3604
  • 3604
Producent (1)
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Na skróty
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

    zobacz więcej (20)
Produkcja