Okapy kominowe 60 cm (przyścienne)

Okap kominowy może być dobrym rozwiązaniem dla kuchni w stylu klasycznym. Klasyczne okapy przyścienne 60 cm pracują zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza kuchennego. W ofercie ponad 100 modeli okapów kominowych o szerokości 60 cm.

Okap przyścienny GLOBALO Nidaro 60.3 Black
Darmowa wysyłka
1 599 
Głośność okapu na I biegu [ dB]43 Wydajność max. [m3/h]546 ProducentGLOBALO
Okap przyścienny GLOBALO NIDARO 60.3 White
Darmowa wysyłka
1 599 
Głośność okapu na I biegu [ dB]43 Wydajność max. [m3/h]546 ProducentGLOBALO
Okap przyścienny GLOBALO Nomina 60.4 Sensor Black
Darmowa wysyłka
2 142 
Głośność okapu na I biegu [ dB]52 Wydajność max. [m3/h]705 ProducentGLOBALO
Okap przyścienny GLOBALO Nomina 60.4 Sensor White
Darmowa wysyłka
2 183 
Głośność okapu na I biegu [ dB]52 Wydajność max. [m3/h]705 ProducentGLOBALO
Okap przyścienny GLOBALO Nomina 60.4 Sensor
Darmowa wysyłka
1 899 
Wydajność max. [m3/h]705 ProducentGLOBALO
Okap przyścienny GLOBALO VERTA 60.2 BLACK
Darmowa wysyłka
1 489 
Głośność okapu na I biegu [ dB]43 Wydajność max. [m3/h]546 ProducentGLOBALO

Okapy przyścienne klasyczne 60 cm

Okapy przyścienne klasyczne 60 cm są idealnym rozwiązaniem dla kuchni w stylu klasycznym, w której będą spełniały nie tylko rolę wyciągu, ale przez zamontowanie filtrów węglowych, mogą pracować jako pochłaniacz, usuwając opary, zanieczyszczenia oraz neutralizując powietrze w Twoim otoczeniu. Wykonanie urządzeń z najwyższej jakości stali oraz szkła hartowanego ułatwi Ci ich czyszczenie, ponieważ wystarczy czasami jeden ruch ręką, by mokrą ściereczką usunąć zabrudzenia. Możesz również decydować o szybkości pracy okapów, gdyż posiadają one regulację ilości biegów.

 

Okapy przyścienne klasyczne 60 cm – estetyka wykonania i użytkowanie

Te nowoczesne okapy przyścienne standardowe znajdą Twoje uznanie dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów, z jakich zostały wykonane, taki, jak stal inox , szkło hartowane, które może być gięte w odpowiednie formy, czy stal lakierowana. Przy wyborze okapu przyściennego klasycznego 60 cm możesż skorzystać z gamy kolorów - białego, czarnego, Inox, srebrnego czy w niektórych modelach również miedzianego i beżowego. Szeroki wybór z naszej oferty ułatwi Ci dopasowanie urządzenia do wnętrza. Utrzymanie ich w czystości jest również bardzo łatwe, ponieważ wystarczy użycie mokrej szmatki, a w przypadku trwałych zabrudzeń specjalnego sprayu, by znów lśniły jak w pierwszym dniu użytkowania.

 

Okapy przyścienne klasyczne 60 cm – funkcjonalność i montaż

Przed zamontowaniem okapu do ściany musisz pamiętać, by wcześniej dostosować odpowiednio pomieszczenie do sprawnego działania urządzenia, zwłaszcza gdy chcesz, by pracował w trybie wyciągu. Koniecznie sprawdź drożność kanałów wentylacyjnych oraz zapoznaj się z zamieszczoną do zestawu instrukcją montażu, co pozwoli Ci uniknąć wszelkich, niepotrzebnych komplikacji. Praca w trybie pochłaniacza wymaga jedynie, by w odpowiedniej bliskości znajdowało się gniazdko elektryczne. Przez zamontowanie filtrów węglowych, które są objętą gwarancją, okapy przyścienne usuną cząsteczki tłuszczu i zneutralizują powietrze. Posiadana przez urządzenia klasa energetyczna A zapewni Ci niskie koszty użytkowania. Natomiast regulacja intensywności pracy silnika, którego wydajność jest od 500 do 900 m3/h, a w niektórych modelach nawet powyżej 900 m3/h, pozwoli Ci na idealne dopasowanie szybkości wyciąganych oparów w stosunku do ich nagromadzenia w kuchni. Niektóre okapy przyścienne klasyczne mają nastrojowe oświetlenie LED oraz timer.

Okapy przyścienne klasyczne 60 cm

Cena

 – 

  • 1489
  • 2183
Producent (1)
    zobacz więcej (20)
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 546
  • 705
Na skróty
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

    zobacz więcej (27)
Produkcja
Lifting