28 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy sufitowe 130 cm

Okap do zabudowy sufitowej to wydajny ultra-płaski okap pasujący do kuchni nowoczesnych. Okap sufitowy 130 cm pracuje jako wyciąg kuchenny, który zapewnia cichą pracę i komfort użytkowania.

Brak produktów w tej sekcji

Okapy sufitowe 130 cm

Duża kuchnia i otwarta przestrzeń salonu to miejsce, gdzie okapy sufitowe 130 cm znajdą swoje miejsce, dodając jej niezwykłego designu. W naszej ofercie dostępne są ultra-płaskie urządzenia, które zapewniają cichą pracę i komfort użytkowania.

 

Okapy sufitowe 130 cm – cicha praca, ogromne możliwości

Szerokość okapów w tej kategorii w połączeniu z dużą mocą urządzeń, zapewniają efekty, których oczekiwałby niejeden szef kuchni. Sprzęt tej klasy sprawdzi się w pomieszczeniach typu open space – salonach z aneksem kuchennym i loftach, w których gotowanie jest nie tylko codziennością, ale też swego rodzaju rytuałem.

Okapy montowane w suficie można podzielić na dwie grupy sprzętów – te, które posiadają silnik zintegrowany z okapem i te, które dzielą się na dwa elementy – okap właściwy i silnik zewnętrzny. Pozwala to na zamontowanie go na poddaszu, w piwnicy czy innym pomieszczeniu z dala od kuchni i gwarantuje cichą pracę nawet na najwyższych obrotach.

Urządzenia mogą pracować w dwóch trybach – pochłaniacza – dzięki filtrom węglowym powietrze jest oczyszczane z nieprzyjemnych zapachów, pary wodnej i cząsteczek tłuszczu oraz wyciągu. Drugi tryb wymaga jednak podłączenia do kanału wentylacyjnego, umożliwiając dzięki temu cyrkulację powietrza.

 

Okapy sufitowe 130 cm – nieprzeciętny design

Sposób montażu tego typu urządzeń sprawia, że widoczna jest tylko jego niewielka część, zwłaszcza w przypadku okapów z silnikiem zewnętrznym. Urządzenie może być zamontowane na równej linii z sufitem lub też zaledwie 20-30 cm pod nim.

Okapy sufitowe 130 cm, wykonane najczęściej ze stali inox , stali Inox, stanowią doskonałą ozdobę pomieszczenia, w którym się znajdują. Oświetlenie w urządzeniach może być też dodatkowym obok głównego źródłem światła.

Jeśli szukasz wydajnego okapu, który dyskretnie będzie spełniał swoje funkcje, a przy tym cieszył oko ciekawym wyglądem, to z pewnością znajdziesz coś dla siebie właśnie w tej kategorii.

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 8049
  • 10099
Producent
  • Wyczyść