28 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy sufitowe 130 cm

Okap do zabudowy sufitowej to wydajny ultra-płaski okap pasujący do kuchni nowoczesnych. Okap sufitowy 130 cm pracuje jako wyciąg kuchenny, który zapewnia cichą pracę i komfort użytkowania.

9 599 
Głośność okapu na I biegu [dB]52 Wydajność max. [m3/h]1430 ProducentFALMEC
9 199 
Głośność okapu na I biegu [dB]67 Wydajność max. [m3/h]950 ProducentFALMEC
8 049 
Głośność okapu na I biegu [dB]53 Wydajność max. [m3/h]790 ProducentFALMEC
10 099 
Głośność okapu na I biegu [dB]50 Wydajność max. [m3/h]1230 ProducentFALMEC
10 099 
Głośność okapu na I biegu [dB]53 Wydajność max. [m3/h]850 ProducentFALMEC
8 499 
Głośność okapu na I biegu [dB]52 Wydajność max. [m3/h]680 ProducentFALMEC

Okapy sufitowe 130 cm

Duża kuchnia i otwarta przestrzeń salonu to miejsce, gdzie okapy sufitowe 130 cm znajdą swoje miejsce, dodając jej niezwykłego designu. W naszej ofercie dostępne są ultra-płaskie urządzenia, które zapewniają cichą pracę i komfort użytkowania.

 

Okapy sufitowe 130 cm – cicha praca, ogromne możliwości

Szerokość okapów w tej kategorii w połączeniu z dużą mocą urządzeń, zapewniają efekty, których oczekiwałby niejeden szef kuchni. Sprzęt tej klasy sprawdzi się w pomieszczeniach typu open space – salonach z aneksem kuchennym i loftach, w których gotowanie jest nie tylko codziennością, ale też swego rodzaju rytuałem.

Okapy montowane w suficie można podzielić na dwie grupy sprzętów – te, które posiadają silnik zintegrowany z okapem i te, które dzielą się na dwa elementy – okap właściwy i silnik zewnętrzny. Pozwala to na zamontowanie go na poddaszu, w piwnicy czy innym pomieszczeniu z dala od kuchni i gwarantuje cichą pracę nawet na najwyższych obrotach.

Urządzenia mogą pracować w dwóch trybach – pochłaniacza – dzięki filtrom węglowym powietrze jest oczyszczane z nieprzyjemnych zapachów, pary wodnej i cząsteczek tłuszczu oraz wyciągu. Drugi tryb wymaga jednak podłączenia do kanału wentylacyjnego, umożliwiając dzięki temu cyrkulację powietrza.

 

Okapy sufitowe 130 cm – nieprzeciętny design

Sposób montażu tego typu urządzeń sprawia, że widoczna jest tylko jego niewielka część, zwłaszcza w przypadku okapów z silnikiem zewnętrznym. Urządzenie może być zamontowane na równej linii z sufitem lub też zaledwie 20-30 cm pod nim.

Okapy sufitowe 130 cm, wykonane najczęściej ze stali inox , stali Inox, stanowią doskonałą ozdobę pomieszczenia, w którym się znajdują. Oświetlenie w urządzeniach może być też dodatkowym obok głównego źródłem światła.

Jeśli szukasz wydajnego okapu, który dyskretnie będzie spełniał swoje funkcje, a przy tym cieszył oko ciekawym wyglądem, to z pewnością znajdziesz coś dla siebie właśnie w tej kategorii.

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 8049
  • 10099
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

  • Wyczyść
Producent
  • Wyczyść
Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

  • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

  • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 680
  • 1430
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

  • Wyczyść
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

  • Wyczyść
Znaleziono 6 produktów
Zastosuj filtry