Okapy sufitowe 90 cm

Okapy sufitowe 90 cm to okapy kuchenne montowane w suficie podwieszanym. Okap sufitowy to dobre rozwiązanie zarówno dla posiadaczy małych, jak i dużych kuchni. W ofercie są okapy z silnikiem poddaszowym, dzięki czemu praca okapu jest cicha.

Okap sufitowy FRANKE MARIS Flat Ceiling FCFL 906 XS
- 4%
Promocja
4 899  Stara cena:5 099 
Głośność okapu na I biegu [ dB]63 Wydajność max. okapu [m3/h]700 ProducentFranke
Okap sufitowy FRANKE MARIS Flat Ceiling FCFL 906 BK Czarny Mat
- 4%
Promocja
4 899  Stara cena:5 099 
Głośność okapu na I biegu [ dB]63 Wydajność max. okapu [m3/h]700 ProducentFranke
Okap sufitowy FRANKE MARIS Flat Ceiling FCFL 906 WH
- 4%
Promocja
4 899  Stara cena:5 099 
Głośność okapu na I biegu [ dB]63 Wydajność max. okapu [m3/h]700 ProducentFranke
Okap sufitowy FRANKE MARIS FCBI 926 WH Biały Mat
- 4%
Promocja
3 549  Stara cena:3 699 
Głośność okapu na I biegu [ dB]63 Wydajność max. okapu [m3/h]690 ProducentFranke
Okap sufitowy FRANKE MARIS FCBI 926 XS
- 4%
Promocja
3 549  Stara cena:3 699 
Głośność okapu na I biegu [ dB]63 Wydajność max. okapu [m3/h]690 ProducentFranke

Okapy sufitowe 90 cm

Zarówno mała, jak i duża kuchnia to miejsce, gdzie okapy sufitowe 90 cm znajdą swoje miejsce, dodając mu niezwykłego designu. Sposób montażu okapów nie zakłóca koncepcji zaprojektowanego wnętrza, a wręcz przeciwnie – sprzęt ten staje się jego dodatkową ozdobą. To urządzenia świetnie sprawdzające się w nowoczesnych, przestronnych wnętrzach.

 

Okapy sufitowe 90 cm – przyjemność użytkowania

Urządzenia mogą pracować wydajnie w dwóch trybach – wiele modeli posiada bowiem możliwość działania w trybie wyciągu, o ile tylko kuchnia posiada dostęp do wentylacji. Dzięki temu powietrze szybko zostanie wymienione na świeże, co ma niemałe znaczenie zwłaszcza w otwartych przestrzeniach – w kuchniach połączonych z salonem. Tryb pochłaniacza jest standardem w okapach kuchennych - dzięki filtrom węglowym powietrze zostanie pozbawione nieprzyjemnych zapachów i oczyszczone z tłustym cząsteczek.

Okapy montowane w suficie mają jeszcze jedną zaletę – są niemal niesłyszalne, zwłaszcza, jeśli zdecydujesz się na model, który posiada silnik zewnętrzny. Tę część urządzenia możesz umieścić na poddaszu, przy dachu, a nawet na zewnętrznej elewacji domu. Tak zamontowane urządzenie może współgrać w jednej linii z sufitem.

 

Okapy sufitowe 90 cm – niezwykły, dyskretny design

Wyciszona praca nie jest jedyną zaletą tego typu urządzeń. Dyskrecja przemawia również przez design. Okapy sufitowe 90 cm z powodzeniem mogą pełnić funkcję dodatkowego oświetlenia. Część modeli wyposażona jest w punktowe oświetlenie halogenowe, inne z kolei posiadają oświetlenie typu LED. W połączeniu z wysokiej jakości materiałami, z których zostały wykonane – najczęściej stali inox , Inox, szkła hartowanego, mamy do czynienia ze sprzętem, który nie tylko spełnia swoją funkcję, ale również cieszy oko.

W przypadku, gdy zależy Ci na urządzeniu wydajnym, a przy tym dyskretnie schowanym w suficie lub zaraz pod nim, to ten typ okapów będzie dla Ciebie doskonałym wyborem na lata.

Okapy sufitowe 90 cm

Cena

 – 

  • 3699
  • 5099
Producent (1)
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 690
  • 700
Na skróty
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

    zobacz więcej (24)
Produkcja