Okapy do zabudowy 90 cm

Okapy podszafkowe do zabudowy 90 cm to okapy montowane w szafce kuchennej. Są to małe, ciche pochłaniacze kuchenne. W ofercie okapy do zabudowy Faber, Falmec, Elica, Toflesz i inne.

1 499 
Głośność okapu na I biegu [ dB]70 Wydajność max. okapu [m3/h]650 ProducentBerg
1 499 
Głośność okapu na I biegu [ dB]70 Wydajność max. okapu [m3/h]650 ProducentBerg

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm to rozwiązanie dedykowane osobom, dla których ważna jest przede wszystkim duża moc ssania urządzenia, niekłócąca się z małą powierzchnią pomieszczenia.

Kuchnia to miejsce szczególne w każdym mieszkaniu, które swym ciepłem i niezwykłym urokiem musi być wyposażone w odpowiedni i nowoczesny sprzęt. Okap 90 cm nadaje się właśnie do takiej kuchni, w której przygotujesz nie tylko posiłki, ale i spędzisz wiele chwil. W trosce o sprawne i solidne usuwanie niepożądanych zapachów kuchennych z powietrza urządzenie zostało wyposażone w silnik o maksymalnej wydajności od 500 do 900 m3/h.

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm – jedno urządzenie, wiele możliwości

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm to typ okapów podszafkowych, które doskonale sprawdzą się nie tylko w przypadku zabudowy w ciągu mebli, ale również zamontowane nad wyspą kuchenną. Szerokość urządzenia zwiększa powierzchnię ssącą, co zapewni szybkie i sprawne usunięcie zapachów powstałych podczas gotowania.

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm– łatwość użytkowania

Istotnym elementem w przypadku okapów kuchennych jest oświetlenie, szczególnie ważne, jeśli do czynienia mamy z okapem podszafkowym. Okapy wkłady do zabudowy 90 cm wyróżnia doskonale rozplanowanie punktów świetlnych halogenowych czy LED-owych pozwoli na odpowiednie oświetlenie płyty kuchennej i blatu roboczego, zapewniając komfortową pracę bez konieczności korzystania z głównego źródła światła. Te wysokiej jakości okapy podszafkowe do zabudowy pracują niezwykle cicho, nie zakłócając domowego spokoju, spotkań ze znajomymi czy pracy. Sama pielęgnacja nie powinna również przysparzać problemów – filtry węglowe działające w trybie pochłaniacza.

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm – prosty montaż

Mogłoby się wydawać, że montaż okapu podszafkowego nie będzie łatwym zadaniem, zwłaszcza o niestandardowej szerokości. Tymczasem najczęściej okap do zabudowy 90 cm może zamontować jedna osoba, dzięki odpowiedniemu systemowi i konstrukcji.

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm

Cena

 – 

  • 1499
  • 1499
Producent (1)
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 650
  • 650
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

    zobacz więcej (23)