Okapy do zabudowy 90 cm

Okapy podszafkowe do zabudowy 90 cm to okapy montowane w szafce kuchennej. Są to małe, ciche pochłaniacze kuchenne. W ofercie okapy do zabudowy Faber, Falmec, Elica, Toflesz i inne.

2 299 
Głośność okapu na I biegu [ dB]52 Wydajność max. okapu [m3/h]716 ProducentSeenergy

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm to rozwiązanie dedykowane osobom, dla których ważna jest przede wszystkim duża moc ssania urządzenia, niekłócąca się z małą powierzchnią pomieszczenia.

Kuchnia to miejsce szczególne w każdym mieszkaniu, które swym ciepłem i niezwykłym urokiem musi być wyposażone w odpowiedni i nowoczesny sprzęt. Okap 90 cm nadaje się właśnie do takiej kuchni, w której przygotujesz nie tylko posiłki, ale i spędzisz wiele chwil. W trosce o sprawne i solidne usuwanie niepożądanych zapachów kuchennych z powietrza urządzenie zostało wyposażone w silnik o maksymalnej wydajności od 500 do 900 m3/h.

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm – jedno urządzenie, wiele możliwości

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm to typ okapów podszafkowych, które doskonale sprawdzą się nie tylko w przypadku zabudowy w ciągu mebli, ale również zamontowane nad wyspą kuchenną. Szerokość urządzenia zwiększa powierzchnię ssącą, co zapewni szybkie i sprawne usunięcie zapachów powstałych podczas gotowania.

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm– łatwość użytkowania

Istotnym elementem w przypadku okapów kuchennych jest oświetlenie, szczególnie ważne, jeśli do czynienia mamy z okapem podszafkowym. Okapy wkłady do zabudowy 90 cm wyróżnia doskonale rozplanowanie punktów świetlnych halogenowych czy LED-owych pozwoli na odpowiednie oświetlenie płyty kuchennej i blatu roboczego, zapewniając komfortową pracę bez konieczności korzystania z głównego źródła światła. Te wysokiej jakości okapy podszafkowe do zabudowy pracują niezwykle cicho, nie zakłócając domowego spokoju, spotkań ze znajomymi czy pracy. Sama pielęgnacja nie powinna również przysparzać problemów – filtry węglowe działające w trybie pochłaniacza.

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm – prosty montaż

Mogłoby się wydawać, że montaż okapu podszafkowego nie będzie łatwym zadaniem, zwłaszcza o niestandardowej szerokości. Tymczasem najczęściej okap do zabudowy 90 cm może zamontować jedna osoba, dzięki odpowiedniemu systemowi i konstrukcji.

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm

Cena

 – 

  • 2299
  • 2299
Producent (1)
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 716
  • 716
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl