28 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 40 cm

Okapy dekoracyjne wiszące 40 cm to wydajne pochłaniacze kuchenne, które skutecznie eliminują zapachy, a także spełniają funkcję lampy. Wykonane są ze szkła hartowanego i stali. Okap wyspowy wiszący świetnie udekoruje każdą kuchnie.

8 179 
Głośność okapu na I biegu [dB]52 Wydajność max. [m3/h]520 ProducentFaber
13 159 
Głośność okapu na I biegu [dB]52 Wydajność max. [m3/h]620 ProducentFaber

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 40 cm

W kuchni otwartej i wychodzącej na salon niezwykle ważne jest, by urządzenie do filtrowania powietrza posiadało jak najwięcej funkcji. W związku z tym w naszej ofercie zadbaliśmy o to, by okapy wyspowe najczęściej posiadały silnik o wydajności 600 – 800 m3/h i tym samym odnalazły swoje przeznaczenie w dużych kuchniach lub tych, w których intensywnie się gotuje, skutecznie usuwając wszelkie nieczystości, zabrudzenia i niepożądane zapachy z powietrza, by pozostało czyste i zdrowe. Klasa energetyczna A lub B, którą posiadają, oznacza, że są energooszczędne, co stanowi ważną cechę w wyborze tego urządzenia. Okapy wyspowe nowoczesne mogą mieć postać finezyjnej lampy, która dyskretnie oświetli zarówno miejsce, gdzie przygotowujesz posiłki, jak i całe pomieszczenie. Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 40 cm wyposażone są w energooszczędne oświetlenie LED. Klasa A i B sprawia, że są energooszczędne.

 

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 40 cm – użytkowanie, wykonanie i estetyka

Najczęściej okap jest wykonany ze stali lakierowanej, stali inox , w tym również znajdziesz modele stali inox satynowej oraz ze szkła hartowanego. Zastosowanie tych materiałów pozwala na proste utrzymanie urządzenia w czystości. Wystarczy od czasu do czasu przetrzeć okap miękką ściereczką, aby pozbyć się z niego tłuszczu i kurzu. Do trudniejszych zabrudzeń możesz użyć specjalnego sprayu, który usunie nieczystości, nie rysując przy tym czaszy okapu. Ponadto użycie tych materiałów zapewnia urządzeniu długą żywotność. W naszej ofercie znajdziesz okapy w kolorze białym, czarnym oraz w kolorze stali inox , dzięki temu bez trudności dopasujesz go do stylu, jaki panuje w Twojej kuchni. Wśród producentów okapów znajdziesz te wykonane w Polsce, Włoszech i Hiszpanii, a wszystkie one pozwolą Ci zatrzeć granicę między kuchnią a salonem, gdyż posiadają niezwykle ciekawy design.

 

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 40 cm – montaż

Jeśli zwrócisz uwagę na wygląd okapu, to na pierwszy rzut oka zauważysz, iż są to niewielkich rozmiarów tuby czy foremne kwadraty zwisające na stalowych linkach, które dodadzą Twojemu wnętrzu niebanalnego charakteru, uroku i finezji. Montujesz je nad swoją nowoczesną wyspą kuchenną, na której znajduje się płyta grzewcza.

Filtry produktów
Cena

 – 

 • 8179
 • 13159
Producent (1)
 • Wyczyść
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

 • Wyczyść
Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

 • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

 • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

 • 520
 • 620
Na skróty
 • Wyczyść
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

 • Wyczyść
Styl
 • Wyczyść
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

 • Wyczyść
  zobacz więcej (16)
Produkcja
 • Wyczyść
Znaleziono 2 produkty
Zastosuj filtry