28 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy wyspowe 90 cm

W ofercie są okapy wyspowe 90 cm o kształcie "T-line". Prosta forma okapu wyspowego ładnie komponuje się w kuchni minimalistycznej, klasycznej lub nowoczesnej. Okapy kuchenne wyspowe wykonane są ze szkła hartowanego i stali inox lub satyny.

 
4 799 
Głośność okapu na I biegu [dB]49 Wydajność max. [m3/h]703 ProducentSmeg
5 299 
Głośność okapu na I biegu [dB]52 Wydajność max. [m3/h]762 ProducentSmeg
4 599 
Głośność okapu na I biegu [dB]49 Wydajność max. [m3/h]578 ProducentSmeg
4 599 
Głośność okapu na I biegu [dB]40 Wydajność max. [m3/h]578 ProducentSmeg

Okapy wyspowe 90 cm

Minimalizm jest formą wyrazu, która ma coraz większe grono wielbicieli. Jest to nie tylko styl życia takiego „na co dzień”, ale to również sposób widzenia świata i tego, co nas otacza. Wychodząc naprzeciw temu, stworzyliśmy bogatą ofertę okapów wyspowych 90 cm, które znajdują swoje zastosowanie w kuchni klasycznej, nowoczesnej i, co ważne, minimalistycznej.

 

Okapy wyspowe 90 cm – wykonanie

Wykonanie okapu to ważący element w wyborze przez klienta. Proponujemy w tej kategorii prostą formę, która ładnie komponuje się w każdym z wymienionych rodzajów kuchni. Nowoczesność i technologia są cechami, które charakteryzują współczesne wnętrze, a kuchnia stanowi integralną jego część. Twoja kuchnia powinna być wyposażona w nowoczesne technologie, a okapy z naszej oferty na pewno spełniają te wymogi. Okapy wyspowe 90 cm mają kształt „T-line”, wykonane są ze szkła hartowanego i stali inox lub satyny. Technologia wykonania w kolorze stali inox sprawi, że utrzymanie go w czystości jest bezproblemowe i nie kojarzy się ze zmorą czyszczenia dawnych okapów. Należy do tej generacji okapów, które z łatwością wyczyścisz miękką szmatką i specjalnym sprayem przeznaczonym do powierzchni metalowych. Kilka ruchów ręką, a Twój okap będzie lśnił i cieszył oko swym wyglądem. Okapy wyspowe nowoczesne stworzone zostały w duchu technologii zapewniającej wysoką odporność na zarysowania i zabrudzenia.

 

Okapy wyspowe 90 cm – funkcjonalność i estetyka

Okapy wyspowe powinny sprawdzać się nie tylko jako urządzenia do usuwania nieprzyjemnych oparów kuchennych, co jest ich głównym przeznaczeniem. Chcemy także, by stanowił oryginalny element, będący ozdobą Twojej kuchni. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz takie, które ozdobione są ciekawymi wzorami. Zadbaliśmy także o oświetlenie, bowiem bez wystarczającego źródła światła praca w kuchni nie będzie przyjemnością, a na tym nam zależy.

Aby szybko i skutecznie usunąć opary, zamontowany jest w nim najczęściej silnik o wydajności 600/700 m3/h, który pasuje do dużej kuchni.

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 4599
  • 5299
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

  • Wyczyść
Producent (1)
  • Wyczyść
Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

  • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

  • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 578
  • 762
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

  • Wyczyść
Znaleziono 4 produkty
Zastosuj filtry