Okapy wyspowe prostokątne 60 cm

Okapy wyspowe prostokątne 60 cm to okapy o przekroju kwadratu pasujące do kuchni nowoczesnej lub minimalistycznej. Taki okap wyspowy sprawdzi się jako wyciąg i jako pochłaniacz. W aktualnej ofercie okapy kuchenne czarne, białe i w kolorze stali inox.

7 399 
Głośność okapu na I biegu [dB]49 Wydajność max. [m3/h]670 ProducentFALMEC
7 399 
Głośność okapu na I biegu [dB]49 Wydajność max. [m3/h]670 ProducentFALMEC
4 749 
Głośność okapu na I biegu [dB]49 Wydajność max. [m3/h]670 ProducentFALMEC
4 499 
Głośność okapu na I biegu [dB]49 Wydajność max. [m3/h]670 ProducentFALMEC

Okapy wyspowe prostokątne 60 cm

Jeśli szukasz niezawodnych urządzeń, które szybko wyprowadzą nagromadzone opary z Twojej kuchni, a przy tym odznaczają się ciekawym i eleganckim designem, to okapy wyspowe prostokątne 60 cm powinny wzbudzić Twoje zainteresowanie.

 

Okapy wyspowe prostokątne 60 cm – niebanalny design

Okapy wyspowe prostokątne 60 cm swoim wyglądem najczęściej przypominają sześciany o prostych liniach, natomiast można spotkać również modele o innym designie – z dodatkową liczbą ścianek lub ułożone równolegle w stosunku do blatu. Wykonane zazwyczaj są ze stali inox bądź stali lakierowanej na kolory klasycznej bieli i eleganckiej czerni. Ten, choć ograniczony wybór kolorów, wydaje się być wystarczający w przypadku urządzania wnętrz minimalistycznych i nowoczesnych. Wybór takich materiałów nie jest wcale przypadkowy, stal inox i lakierowana są wyjątkowo wytrzymałe, dlatego też nie musisz martwić się o to, że Twój okap szybko ulegnie zarysowaniom czy innym zniszczeniom. Ponadto dzięki temu okapy wyspowe prostokątne są łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy, że systematycznie będziesz przecierał swoje urządzenie wilgotną ściereczką, a będzie ono zawsze lśniło czystością. Do trudniejszych zabrudzeń możesz użyć specjalistycznych sprayów, które usuną tłuszcz.

 

Okapy wyspowe prostokątne 60 cm – dodatkowe funkcje

Każde urządzenie, które chce zasługiwać na miano nowoczesnego sprzętu, powinno posiadać wiele dodatkowych funkcji, które ułatwią użytkowanie, a co najważniejsze sprawią, że codzienne gotowanie nie będzie przykrym obowiązkiem. Przydatnym rozwiązaniem jest timer, który posiada większość z modeli o tej szerokości. Dzięki niemu nie musisz pamiętać o wyłączeniu pracy silnika. Niektóre z modeli posiadają funkcje szybkiego i bardzo intensywnego zasysania oparów w krótkim czasie; jest to szczególnie użyteczna funkcja, jeśli lubisz grillować w kuchni lub gotujesz potrawy w dużych garnkach. Okapy wyspowe są modelami bogato wyposażonymi w dodatki, dlatego też chętnie są wybierane przez klientów.

Okapy wyspowe prostokątne 60 cm

Cena

 – 

  • 4499
  • 7399
Producent (1)
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 670
  • 670
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

    zobacz więcej (14)
Produkcja