14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy wyspowe prostokątne 70 cm

Okapy prostokątne 70 cm to okapy wyspowe montowane do sufitu. Taki okap wyspowy to wydajny wyciąg kuchenny, który pracuje również jako pochłaniacz. W ofercie okapy lampy i kwadratowe. Wybierz najlepszy okap do swojej kuchni!

 

Brak produktów w tej sekcji

Okapy wyspowe prostokątne 70 cm

Okapy wyspowe prostokątne 70 cm nie są zwykłymi okapami. To urządzenia niezwykle ekskluzywne, które będą cieszyć oko przez długie lata. Ich ponadczasowy design nie pozwoli przejść obok nich obojętnie, a wielu z Twoich gości na pewno zapyta, czy to aby na pewno okap.

 

Okapy wyspowe prostokątne 70 cm – niebanalne rozwiązanie

Okapy wyspowe prostokątne 70 cm należą do grupy urządzeń niezwykle dekoracyjnych. Oczywiście znajdziesz kilka modeli o prostym kształcie, natomiast większość z nich przypomina dzieła sztuki użytkowej. Na osiągnięcie takiego wyglądu wpłynęło połączenie stali inox ze szkłem dekoracyjnym, dzięki temu okapy wyspowe prostokątne zachwycają swoim designem. Producenci przy ich wykonaniu postawili na klasyczne kolory – najczęściej biel i ecru, na których spotkać można delikatne nadruki. Przyznać trzeba, że te okapy wyspowe nie będą pasowały do każdej kuchni. Idealnym dla nich miejscem będzie duża kuchnia, najlepiej połączona z eleganckim salonem lub jadalnią, w której znajduje się długa wyspa kuchenna. Takie otoczenie wydobędzie cały urok z tych urządzeń.

 

Okapy wyspowe prostokątne 70 cm – wiele funkcji

Okapy wyspowe prostokątne 70 cm, choć swoim wyglądem najczęściej nie przypominają okapów, ale i tak spełniają ich wszystkie funkcje. Większość z nich może pracować zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza, co oznacza, że Twoja kuchnia nie musi posiadać kanału wentylacyjnego, aby w Twoim domu panowało świeże powietrze. Wystarczy, że zamontujesz odpowiednie filtry węglowe, a urządzenie przefiltruje nieprzyjemne zapachy. Najczęstszym wykonawcom tych urządzeń jest firma Falmec – włoski producent, który na rynek wprowadza najwięcej ekskluzywnych modeli. Zadbał on nie tylko o elegancki wygląd, ale również o potężne silniki, których wydajność szacuje się na 600-700 m3/h. Takie turbiny pozwolą na szybkie usunięcie oparów, a co najważniejsze są przy tym praktycznie bezszelestne.