FILTR WĘGLOWY FALMEC DO OKAPÓW SLIM ACK63268

FILTR WĘGLOWY FALMEC DO OKAPÓW SLIM ACK63268


Ostatnia sztuka 24 h, 13 49 27 557
Kurier + Sprawdzenie i pakowanie: 17 PLN Odbiór osobisty: 0 PLN

25 

Jesteśmy partnerem Falmec Polska.

Firma FALMEC ma trzydzieści lat codziennego zaangażowania i doświadczenia, po to, aby zaproponować Państwu najlepszą jakość i troskę o detale, osiągając przy tym europejskie szczyty perfekcji. 

Filtr węglowy do okapów SLIM ACK63268  w którym jest węgiel aktywny świetnie zajmie się wszystkimi niechcianymi zapachami w Twojej kuchni oddając oczyszczone świeżość powietrze! Filtr węglowy stosuje się w okapach działających jako pochłaniacz.
Cena dotyczy 1 sztuki filtra.

Do wersji: Slim 50X i Slim 60X - 1 sztuka
Do wersji Slim 60X Plus, Slim 90X Plus, Slim Vetro 60 Plus s/620, Slim Vetro 90 Plus s/620 - filtr węglowy 2 sztuki.
Filtry węglowe z granulkami węgla należy wymieniać co 3-6 miesięcy.
Filtry węglowe nie są standardowo dołączane do wyposażenia nowo zakupionych okapów – jeśli chcesz używać okapu w trybie pochłaniacza musisz pamiętać o ich dokupieniu.
Zdjęcie filtra jest poglądowe.

Podczas składania zamówienia należy podać nazwę okapu do jakiego ma pasować filtr. 

Akcesoria
ACK63268
(?)
 • 190 190
(?)
okrągły
 • czarny czarny
 • kulki aktywnego węgla kulki aktywnego węgla
FALMEC

Nie znaleziono opinii. Bądź pierwszy!

Dlaczego warto kupować w okapykuchenne.pl?

Otrzymujesz od nas nie tylko idealnie dopasowany do Twoich potrzeb produkt, ale również doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie.


Co to oznacza?

 1. Każdy produkt w sklepie jest opisywany zgodnie z rzeczywistymi parametrami. Zdjęcia faktycznie odzwierciedlają wygląd okapów. Dzięki temu wiesz co kupujesz.
   
 2. Bazując na 14 - letnim doświadczeniu, regularnie biorąc udział w najbardziej prestiżowych branżowych targach na świecie, jak nikt na rynku najlepiej doradzimy co wybrać, aby móc się cieszyć skutecznym i eleganckim sprzętem na lata. 
   
 3. Możesz do nas napisać maila, zadzwonić, czy zadać pytanie na czacie. Zawsze szybko odpowiadamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze 8:00 - 17:00 (dyżur 17:00 - 20:00) oraz w soboty dyżur od 9:00 do 16:00. 
   
 4. Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który pomoże wybrać najlepszy sprzęt do Twojej kuchni pod kątem wizualnym i funkcjonalnym oraz dobierze odpowiednie akcesoria, usprawniające proces montażu i konserwacji. 
   
 5. Wysyłając Twój okap, sprawdzamy go i dopakowujemy, aby jak najlepiej zabezpieczyć go w trakcie transportu
   
 6. Okap możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio na podany adres lub możesz go odebrać osobiście w najbliższym stacjonarnym punkcie (wówczas oszczędzasz na kosztach transportu). 
   
 7. Okap nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz zwrócić go do 14 dni.
   
 8. Kupując okap w naszym sklepie masz dożywotnią gwarancję fachowej opieki w zakresie montażu, użytkowania i konserwacji.
   

Nie kupujesz u nas tylko okapu, ale pełną satysfakcję z dobrego wyboru na lata.

Ładuję...