Blog

Rekuperatory Marley mają zdolność odzyskiwania nawet 85% ciepła ze zużytego powietrza i pozwalają ogrzać nim świeże, napływające z zewnątrz. Dowiedz się więcej o zaletach tych innowacyjnych urządzeń.

Marka Faber ceniona jest przede wszystkim za jakość swoich urządzeń. Duże znaczenie ma także fakt, że to właśnie Faber wynalazł okap kuchenny! Co ciekawego producent ma do zaoferowania? Zapraszamy do sprawdzenia naszego zestawienia najciekawszych propozycji.

Wydajny okap kuchenny powinien szybko i skutecznie  usuwać gromadzące się w kuchni zapachy potraw. Ważne także, by eliminował opary i drobinki tłuszczu, które się tam unoszą, dlatego wydajność powinna być dopasowana do potrzeb kuchni. Zdarza się jednak, że deweloperzy nakładają ograniczenia co do tego parametru. Co można zrobić w takiej sytuacji?  

Złote elementy we wnętrzach zyskują na popularności. Jeśli chodzi o kuchnię, to najczęściej pojawiają się pod postacią okuć meblowych, baterii czy uchwytów. Gorącym trendem stał się również złoty okap, który potrafi nadać wnętrzu głębi i pięknie odbija światło. Przedstawiamy 5 powodów, dla których zakup złotego okapu do kuchni będzie doskonałym pomysłem.

Planujesz kupić okap Amica i zastanawiasz się, jaki wybrać? Przygotowaliśmy poradnik, w którym przedstawiamy kilka chętnie wybieranych okapów tego polskiego producenta. Znajdziesz tutaj m.in. okap do zabudowy, okap teleskopowy, przyścienny oraz wyspowy. Dzięki temu łatwiej będzie Ci podjąć decyzję, który model kupić.

Pochłaniacz kuchenny to przydatny i potrzebny sprzęt kuchenny pozwalający zniwelować zapachy, które powstają podczas gotowania. Jest alternatywnym rozwiązaniem dla wyciągu i stosuj się je zarówno w blokach jak i domach jednorodzinnych, gdzie nie ma możliwości podłączenia okapu do wentylacji lub jest to trudne. Zobacz, co potrafi pochłaniacz i sprawdź, czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie.

Oszczędność miejsca, funkcjonalność, uniwersalny design — to korzyści, dla których tak wiele osób decyduje się kupić okap kuchenny podszafkowy. Wybór urządzeń w tej kategorii jest bardzo duży, dlatego postanowiliśmy ułatwić podjęcie decyzji i przygotowaliśmy zestawienie kilku cichych oraz sprawdzonych modeli, których użytkowanie zapewni zadowolenie. 

Okap kuchenny kominowy jest jednym z najczęściej spotykanych rozwiązań w naszych kuchniach. Wynika to z łatwości montażu, a także dużej dostępności różnorodnych modeli, które pozwalają na dopasowanie najbardziej odpowiedniego do potrzeb każdej kuchni. Zobacz wydajne i sprawdzone modele, które teraz kupisz taniej. 

Okap blatowy to innowacyjny produkt przełamał dotychczasowe standardy i wniósł powiew świeżości w kategorii sprzętów AGD. Najbardziej rozpoznawalni producenci okapów zaczęli sukcesywnie rozszerzać swoją ofertę o nowe produkty. Jedną z marek, która może pochwalić się dużym wyborem okapów blatowych jest Elica. Zobacz najciekawsze modele z ich oferty.

Okap kuchenny to jeden z najistotniejszych sprzętów AGD jaki kupujemy, urządzając kuchnię. Głównym zadaniem tego urządzenia jest pochłanianie oparów i zapachów powstających przy gotowaniu, dzięki czemu kuchnia staje się miejscem łatwym do utrzymania w czystości i pozbawionym nieprzyjemnych aromatów. Dowiedz się na co warto zwrócić uwagę wybierając okap, aby skutecznie pełnił swoją rolę.