Okap AKPO WK-9 KASTOS 60 - poznaj okap przyścienny na każdą kieszeń

autor: Redakcja12.12.2018Blog

Okap AKPO WK-9 Kastos 60Okap AKPO WK-9 KASTOS 60 to niedrogi sposób, by cieszyć się czystym powietrzem w kuchni. Sprawdź ten okap przyścienny oraz inne od tego producenta.

 

 

 Okap podszafkowy 90 cm - wybierz model do Twojej kuchni

autor: Redakcja29.11.2018Blog

Okap podszafkowy 90 cmOkap podszafkowy 90 cm to urządzenie, które sprytnie ukryjesz w szafce ponad płytą grzewczą. Pozostanie prawie niewidoczne, jednocześnie usuwając opary i tłuszcz.

 

 

 Okap kuchenny narożny jako przydatny sprzęt w rogu kuchni

autor: Redakcja22.11.2018Blog

Okap kuchenny narożnyOkap kuchenny narożny umieszcza się na ścianie w rogu kuchni. Sprawdzi się w pomieszczeniach, w których właśnie w tym miejscu zaplanowano przestrzeń do gotowania.

 

 

 Okap ELICA - zobacz najciekawsze modele włoskiego producenta

autor: Redakcja20.11.2018Blog

Okap Elica Nikola TeslaOkap Elica to gwarancja dobrego designu, zaawansowanej technologii i wytrzymałych materiałów. Te trzy elementy zapewnią ciche i wydajne oczyszczanie powietrza w kuchni.

 

 

 Okap GORENJE DVG 600 ZBE - testujemy okapy skośne

autor: Redakcja8.11.2018Blog

Okap GORENJE DVG 600 ZBEOkap Gorenje DVG 600 ZBE to czarny okap przyścienny o nowoczesnym designie. Jest to eleganckie urządzenie w przystępnej cenie. Sprawdźmy jego parametry oraz 3 innych okapów marki Gorenje.

 

 

 Okap do zabudowy Bosch - 2 dyskretne modele do Twojej kuchni

autor: Redakcja23.10.2018Blog

Okap do zabudowy BoschOkap do zabudowy Bosch to sprzęt przeznaczony do montażu w szafce. Jest dyskretny, dzięki czemu można go wkomponować w każdy rodzaj zabudowy kuchennej.

 

 

 Okapy retro - wybierz okap do kuchni vintage, loftu i stylu prowansalskiego

autor: Redakcja16.10.2018Blog

Okapy retroOkapy retro to bardzo charakterystyczne urządzenia nawiązujące formą i designem do stylu dworkowego, angielskiego i prowansalskiego, ale także odnajdujące się w nowoczesnych loftach. Zobacz wybrane modele.

 

 

 Okap Franke podbija serca konsumentów - zobacz nowe modele

autor: Redakcja8.10.2018Blog

Okap FrankeOkap Franke to urządzenie włoskiej produkcji, które charakteryzuje zaawansowanie technologiczne, dobry design oraz staranne wykonanie. Sprawdź, jaki model najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni.

 

 

 Okap tuba - poznaj tajniki okapu cylindrycznego

autor: Redakcja1.10.2018Blog

Okap tubaOkap tuba to okrągły okap cylindryczny, który zamontować możemy nad wyspą kuchenną lub na ścianie ponad płytą grzewczą. Zobacz, czym się charakteryzuje.

 

 

 Okapy teleskopowe - wysuwane okapy do zabudowy w szafce

autor: Redakcja24.9.2018Blog

Okapy teleskopoweOkapy teleskopowe są typem okapów do zabudowy, które uruchamiają się poprzez wysunięcie panelu przedniego. Wybierz model odpowiedni dla siebie.

 

 

 

 Okap Teka - zobacz 4 modele warte uwagi

autor: Redakcja17.9.2018Blog

Okap TekaOkap Teka to niedrogi i funkcjonalny sprzęt na każdą kieszeń. Przyjrzyjmy się kilku modelom, które warto rozważyć do swojej kuchni.

 

 

 Okap GLOBALO - cichy, wydajny, dobrze zaprojektowany

autor: Redakcja10.9.2018Blog

Okap GLOBALOOkap Globalo to propozycja polskiego producenta specjalizującego się w tych urządzeniach. Okapy Globalo są ciche, wydajne oraz zaprojektowane wg najwyższych standardów.

 

 

 Okap podszafkowy - poznaj skuteczne wentylatory ukryte w szafce

autor: Redakcja3.9.2018Blog

Okap podszafkowyOkap podszafkowy (do zabudowy) może przybrać dwojakiego rodzaju formę: wkładu do zabudowy lub okapu teleskopowego. Oba montuje się w szafce nad płytą grzewczą.

 

 

 Okapy Toflesz – wybierz model, który zmieni Twoją kuchnię

autor: Redakcja27.8.2018Blog

Okapy TofleszOkapy Toflesz – praktyczne wskazówki dotyczące zakupu i użytkowania urządzeń odpowiedzialnych za czystość Twojej kuchni i komfort gotowania. Opinie o modelach.

 

 

  
Ładuję...