Okapy retro - wybierz okap do kuchni vintage, loftu i stylu prowansalskiego

autor: Redakcja16.10.2018Blog

Okapy retroOkapy retro to bardzo charakterystyczne urządzenia nawiązujące formą i designem do stylu dworkowego, angielskiego i prowansalskiego, ale także odnajdujące się w nowoczesnych loftach. Zobacz wybrane modele.

 

 

 Okap Franke podbija serca konsumentów - zobacz nowe modele

autor: Redakcja8.10.2018Blog

Okap FrankeOkap Franke to urządzenie włoskiej produkcji, które charakteryzuje zaawansowanie technologiczne, dobry design oraz staranne wykonanie. Sprawdź, jaki model najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni.

 

 

 Okap tuba - poznaj tajniki okapu cylindrycznego

autor: Redakcja1.10.2018Blog

Okap tubaOkap tuba to okrągły okap cylindryczny, który zamontować możemy nad wyspą kuchenną lub na ścianie ponad płytą grzewczą. Zobacz, czym się charakteryzuje.

 

 

 Okapy teleskopowe - wysuwane okapy do zabudowy w szafce

autor: Redakcja24.9.2018Blog

Okapy teleskopoweOkapy teleskopowe są typem okapów do zabudowy, które uruchamiają się poprzez wysunięcie panelu przedniego. Wybierz model odpowiedni dla siebie.

 

 

 

 Okap Teka - zobacz 4 modele warte uwagi

autor: Redakcja17.9.2018Blog

Okap TekaOkap Teka to niedrogi i funkcjonalny sprzęt na każdą kieszeń. Przyjrzyjmy się kilku modelom, które warto rozważyć do swojej kuchni.

 

 

 Okap GLOBALO - cichy, wydajny, dobrze zaprojektowany

autor: Redakcja10.9.2018Blog

Okap GLOBALOOkap Globalo to propozycja polskiego producenta specjalizującego się w tych urządzeniach. Okapy Globalo są ciche, wydajne oraz zaprojektowane wg najwyższych standardów.

 

 

 Okap podszafkowy - poznaj skuteczne wentylatory ukryte w szafce

autor: Redakcja3.9.2018Blog

Okap podszafkowyOkap podszafkowy (do zabudowy) może przybrać dwojakiego rodzaju formę: wkładu do zabudowy lub okapu teleskopowego. Oba montuje się w szafce nad płytą grzewczą.

 

 

 Okapy Toflesz – wybierz model, który zmieni Twoją kuchnię

autor: Redakcja27.8.2018Blog

Okapy TofleszOkapy Toflesz – praktyczne wskazówki dotyczące zakupu i użytkowania urządzeń odpowiedzialnych za czystość Twojej kuchni i komfort gotowania. Opinie o modelach.

 

 

 Jaki okap wybrać do kuchni otwartej?

autor: Redakcja20.8.2018Blog

Jaki okap wybrać do kuchni otwartej?Jaki okap wybrać do kuchni otwartej? Dobry design, cicha praca i moc pochłaniania – w open space okap musi być praktyczny i estetyczny. Polecamy sprawdzone modele.

 

 

 Okapy kuchenne kominowe 60 cm – 3 propozycje dla wymagających

autor: Redakcja13.8.2018Blog

Okapy kuchenne kominowe 60 cmOkapy kuchenne kominowe 60 cm – jedne z najpopularniejszych rodzajów okapów mogą znaleźć się w Twojej kuchni. Wybór jest szeroki, skuteczność wysoka.

 

 

 Nowoczesne okapy kuchenne - galeria inspiracji

autor: Redakcja6.8.2018Blog

Nowoczesne okapy kuchenne galeria

 

 

Nowoczesne okapy kuchenne - galeria zdjęć i porad pomoże Ci w zakupie modelu o dobrych parametrach funkcjonalnych i estetycznych. Sprawdź podpowiedzi!

 

 

 Odległość między okapem a kuchenką - zobacz, jaka jest prawidłowa

autor: Redakcja27.7.2018Blog

Odległość między okapem a kuchenkąOdległość między okapem a kuchenką jest jedną z najważniejszych rzeczy, o których należy pamiętać przy montażu okapu. Zobacz, jaka jest prawidłowa.

 

 

 Okapy Elica - wydajne, ciche i dobrze zaprojektowane urządzenia w Twojej kuchni

autor: Redakcja20.7.2018Blog

Okapy ElicaOkapy Elica należą do jednych z najbardziej popularnych wśród wymagających konsumentów. Są wydajne, ciche i charakteryzują się nieprzeciętnym designem.

 

 

 Okapy Kernau - sprawdź polski sprzęt na każdą kieszeń

autor: Redakcja13.7.2018Blog

Okapy KernauOkapy Kernau to urządzenia polskiego producenta sprzętów AGD i RTV. Są niedrogie, można wybierać wśród wielu modeli, dobrze spełniają swoje funkcje wentylacyjne.

 

 

  
Ładuję...