0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 7399
  • 9199
Producent
Styl
Występuje w kolorach
Wykonanie
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 680
  • 1230
Tryb pracy
Klasa Energetyczna
Funkcje okapu
Produkcja
Na skróty

Okapy sufitowe 140 cm

Okapy sufitowe 140 cm to największe wyciągi sufitowe. Niektóre modele okapów kuchennych sufitowych mają możliwość pracy z silnikiem zewnętrznym zamontowanym np. na poddaszu. Ze względu na dużą powierzchnię pochłaniania okap podsufitowy może mieć w standardzie 2 silniki.
Okapy sufitowe 140 cm

Okapy sufitowe 140 cm to sprzęty, które trafią w gusta najbardziej wymagających klientów. Ich szerokość w połączeniu z dużą mocą silników gwarantuje wydajną pracę, szczególnie przy dużych, otwartych przestrzeniach.

 

Okapy sufitowe 140 cm – niepowtarzalny montaż, duża wydajność

Urządzenia sprawdzą się przede wszystkim w przestronnych kuchniach z aneksem kuchennym lub otwartych przestrzeniach, np. loftach, gdzie powietrze krąży po każdej ze stref – wypoczynkowej, dziennej, kuchennej. Dlatego tak niezbędne jest szybkie i sprawne oczyszczenie powietrza z oparów powstałych podczas gotowania.

Okapy sufitowe 140 cm montowane są w sufitach podwieszanych tak, że stają się praktycznie niewidoczne zwłaszcza dla niewprawnego oka – albo lekko wystają poza linię sufitu (20-30 cm), albo są w nią wbudowane. Urządzenia o takiej szerokości mogą przebiegać przez długość rozległej wyspy kuchennej, aby z powodzeniem pochłaniać powstające opary. Okapy sufitowe 140 cm to największe wyciągi sufitowe. Niektóre modele mają możliwość pracy z silnikiem zewnętrznym zamontowanym np. na poddaszu. Ze względu na dużą powierzchnię pochłaniania urządzenie może mieć w standardziedwa dwa silniki.

 

Okapy sufitowe 140 cm – funkcjonalność i użytkowanie

Okapy montowane w suficie nadają się właśnie do kuchni dużej i otwartej na salon, w której przygotujesz nie tylko posiłki, ale także spędzisz wiele chwil. W trosce o sprawne i solidne usuwanie niepożądanych zapachów z powietrza, urządzenia są wyposażone w silniki o maksymalnej wydajności powyżej 900 m3/h. W naszej ofercie znajdziesz okapy z silnikiem zewnętrznym, dzięki któremu praca urządzenia jest cicha. Pracują przede wszystkim w trybie wyciągu, do którego działania niezbędne jest podłączenie do wentylacji. Jeśli szukasz maksymalnie wydajnego, a przy tym dyskretnego urządzenia do swojego domu, to okapy sufitowe o największej szerokości z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Okapy sufitowe 140 cm