0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 16999
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 600
  • 1430
Na skróty
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
    Więcej
Produkcja
Lifting

Okapy sufitowe 120 cm

W ofercie ultra-płaskie okapy sufitowe 120 cm marki Elica, Faber, Nortberg, Best i Pando. Okapy sufitowe to wydajne okapy kuchenne pracujące w dwóch trybach: wyciągu i pochłaniacza. Okap do zabudowy sufitowej może pracować z silnikiem zewnętrznym.
-10%
-10%

Okapy sufitowe 120 cm

Okapy sufitowe 120 cm to propozycja dedykowana szczególnie do pomieszczeń, w których gotuje się z dużą częstotliwością, gdy niemałe znaczenie ma szybkie i sprawne pochłanianie zapachów oraz filtracja powietrza. Szerokość urządzeń z tej kategorii doskonale spełni te funkcję – powierzchnia ssania z powodzeniem poradzi sobie nie tylko w kuchniach zamkniętych, ale przede wszystkim tych otwartych na salon.

 

Okapy sufitowe 120 cm – ciekawy design

Wyróżnikiem okapów tego typu jest przede wszystkim sposób montażu i wygląd. Urządzenia montuje się w suficie podwieszanym poprzez zastosowanie płyt karton-gipsowych lub też tuż pod nim – na wysokości 20-30 cm. Dzięki temu zyskujemy urządzenie nierzucające się w oczy, a jednocześnie doskonale spełniające swoje podstawowe funkcje.

Niebagatelne znaczenie ma nie tylko typ montażu urządzeń, ale również ich wygląd. Okapy montowane w suficie cieszą oko, bo wykonane są z najwyższej jakości materiałów – stali nierdzewnej, Inoxu, czy też szkła hartowanego. Zestawienie obudowy urządzeń z oświetleniem, najczęściej halogenowym lub LED-owym sprawia, że zyskujemy nie tylko sprzęt spełniający swoje funkcje, ale też będący elementem wystroju wnętrza.

Okapy kuchenne sufitowe, dzięki prostym, zdecydowanym kształtom, doskonale będą pasować do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, gdzie każdy detal ma znaczenie.

 

Okapy sufitowe 120 cm – codzienne korzystanie

Okapy sufitowe 120 cm potrafią pracować najczęściej w dwóch trybach – standardowego pochłaniacza oraz wyciągu. W pierwszym przypadku, dzięki zastosowaniu filtrów węglowych, powietrze jest oczyszczanie z nieprzyjemnych zapachów, pary wodnej i tłuszczu. W drugim, o ile masz możliwość podłączenia urządzeń do kanału wentylacyjnego, nieświeże powietrze jest wciągane i po chwili zastępowane świeżym.

Przy tak dużej szerokości urządzenia możesz martwić się o głośność jego pracy, zwłaszcza w przypadku tych okapów, które mają dużą moc. Bez obaw! Część modeli posiada zewnętrzny silnik, który możesz zamontować poza pomieszczeniem kuchennym – na poddaszu, w garażu czy piwnicy, dzięki czemu praca urządzeń będzie niemal niesłyszalna.

Jeśli szukasz dyskretnego sprzętu, który poradzi sobie z intensywnymi oparami w dużym pomieszczeniu, to okapy sufitowe 120 cm będą doskonałym wyborem. W naszej ofercie dostępne są ultra-płaskie urządzenia marki Elica, Faber, Nortberg, Best i Pando.

Okapy sufitowe 120 cm