0 Your Koszyk

Kontakt



Bezpłatnie pomożemy w wyborze najlepszego okapu.
Wypełnij formularz >>>






13 49 27 557

sklep@okapykuchenne.pl

Oddział RZESZÓW
(sklep stacjonarny)
ul. Hanasiewicza 15
35-103 Rzeszów
pon. - pt.: godz: 9:00 - 17:00


Biuro SANOK
ul. Traugutta 33
38-500 Sanok
pon. - pt.: godz: 8:00 - 17:00
dyżur telefoniczny: 17:00 - 20:00

HerlinGroup Sp. z o.o.
ul. Maków 10
38-500 Sanok
NIP: PL 6871962366 | REGON: 365471857

Dane bankowe:
PL 17 2490 0005 0000 4530 9340 4762
SWIFT: ALBPPLPW
IBAN: PL 17 2490 0005 0000 4530 9340 4762






Dział obsługi klienta biznesowego:


13 49 27 557 wew. 1

pn. - pt.: 8:00 - 17:00
dyżur: 17:00 - 20:00
sob.: dyżur
9:00 - 16:00

biznes@okapykuchenne.pl

Dominik Karabanowski

691 402 757
13 49 27 557 wew. 130
dominik.karabanowski@okapykuchenne.pl

Agnieszka Witkiewicz

661 117 112
13 49 27 557 wew. 100
agnieszka.witkiewicz@okapykuchenne.pl
Ewa Niemiec

695 920 277
13 49 27 557 wew. 105
ewa.niemiec@okapykuchenne.pl


Dział obsługi klienta detalicznego:


13 49 27 557 wew. 1

pn. - pt.: 8:00 - 17:00
dyżur: 17:00 - 20:00
sob.: dyżur
9:00 - 16:00

Anna Serwinska

663 180 123
13 49 27 557 wew. 110
anna.serwinska@okapykuchenne.pl

Agnieszka Fejdasz

797 844 729
13 49 27 557 wew. 120
agnieszka.fejdasz@okapykuchenne.pl

Joanna Konieczny

724 778 053
13 49 27 557 wew. 145
joanna.konieczny@okapykuchenne.pl

Mariusz Walko

510 787 246
13 49 27 557 wew. 140
mariusz.walko@okapykuchenne.pl

Piotr Suchecki

661 057 661
13 49 27 557 wew. 150
piotr.suchecki@okapykuchenne.pl


Dział marketingu:


13 49 27 557 wew. 5, kom. 663 818 435

pn. - pt.: 8:00 - 16:00

Rafał Borys

603 122 773
13 49 27 557
wew. 510
rafal.borys@okapykuchenne.pl

Iza Błażowska

13 49 27 557 wew. 505
iza.blazowska@okapykuchenne.pl

Dział rozliczeń
i logistyki:


13 49 27 557
wew. 2 lub 4

pn. - pt.: 9:00 - 17:00

Claudia Ślusarczyk

667 512 738
13 49 27 557 wew. 200
rozliczenia@okapykuchenne.pl

Justyna Gaworecka

884 042 885
13 49 27 557 wew. 400
logistyka@okapykuchenne.pl


Dział reklamacji:


13 49 27 557 wew. 3

pn. - pt.: 9:00 - 17:00

Justyna Gaworecka

884 042 885
13 49 27 557 wew. 400
serwis@okapykuchenne.pl


Dział techniczny:


13 49 27 557 wew. 3

pn. - pt.: 10:00 - 17:00

Krystian Gocek

609 055 660
13 49 27 557 wew. 300
serwis@okapykuchenne.pl



Masz pytania? Napisz do nas: