0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 7999
Szerokość okapu wyspowego [cm]
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 550
  • 950
Na skróty
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
    Więcej
Produkcja
Lifting

Okapy wyspowe prostokątne

Prostokątne pochłaniacze i wyciągi posiadają regulowany komin, dzięki temu w łatwy sposób można dopasować jego wysokość do indywidualnych potrzeb. Okap prostokątny jest idealny do kuchni, w której dominują nowoczesne formy oraz styl minimalistyczny.
Okapy wyspowe prostokątne

 

Okapy wyspowe prostokątne są niebywale nowoczesnym rozwiązaniem o doskonałym designie, który sprawdzi się we współczesnych kuchniach. Są to modele bardzo dobrze przygotowane technicznie i bez trudu radzą sobie ze wszelkimi zabrudzeniami. Ponadto większość z nich posiada funkcje dodatkowe, które bezpośrednio wpływają na komfort podczas gotowania.

 

Okapy wyspowe prostokątne – ponadczasowy design

Okapy wyspowe prostokątne najczęściej występują w postaci sześcianu, który prostopadle umiejscowiony jest w stosunku do blatu kuchennego. Natomiast zdarzają się modele umieszczone równolegle lub urządzenia składające się z większej ilości ścian. Te najmniejsze modele nie mają nawet 40 cm szerokości, dlatego też zmieszczą się nawet w najmniejszej kuchni. Natomiast największe modele posiadają 120 cm szerokości i przeznaczone są do ogromnych wysp kuchennych. Najczęściej wybieranymi modelami przez naszych klientów są okapy wyspowe prostokątne 60 cm. Większość urządzeń wykonana została ze stali nierdzewnej lub stali lakierowanej na kolor biały lub czarny. Wyprodukowaniem tych modeli zajęli się czołowi europejscy producenci, co jest gwarantem ich wytrzymałości i solidnego wykonania.

 

Okapy wyspowe prostokątne – funkcjonalność

Okapy wyspowe prostokątne najczęściej posiadają wydajność na poziomie 600-700 m3/h. Jest to wystarczająca moc silnika, aby umieścić takie sprzęty w dużych kuchniach lub otwartych przestrzeniach. Pomimo tak dużych mocy, silniki pracują niezwykle cicho, a ich dźwięk przypomina powiew wiatru. Praktycznie wszystkie urządzenia mogą pracować zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza. Pierwszy z trybów wymaga podłączenia do kanału wentylacyjnego, jednak doskonale usuwa wszelkie opary, natomiast drugi tryb filtruje zanieczyszczone powietrze i wtłacza je z powrotem do kuchni. Wiele z okapów posiada funkcje dodatkowe, takie jak: szybkie wyciąganie oparów w krótkim czasie czy możliwość ciągłego filtrowania powietrza przy niskim poborze prądu.

Okapy wyspowe prostokątne