0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 6899
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 550
  • 950
Na skróty
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
    Więcej
Produkcja
Lifting

Okapy wyspowe prostokątne 60 cm

Okapy wyspowe prostokątne 60 cm to okapy o przekroju kwadratu pasujące do kuchni nowoczesnej lub minimalistycznej. Taki okap wyspowy sprawdzi się jako wyciąg i jako pochłaniacz. W aktualnej ofercie okapy kuchenne czarne, białe i w kolorze stali inox.
Okapy wyspowe prostokątne 60 cm

Jeśli szukasz niezawodnych urządzeń, które szybko wyprowadzą nagromadzone opary z Twojej kuchni, a przy tym odznaczają się ciekawym i eleganckim designem, to okapy wyspowe prostokątne 60 cm powinny wzbudzić Twoje zainteresowanie.

 

Okapy wyspowe prostokątne 60 cm – niebanalny design

Okapy wyspowe prostokątne 60 cm swoim wyglądem najczęściej przypominają sześciany o prostych liniach, natomiast można spotkać również modele o innym designie – z dodatkową liczbą ścianek lub ułożone równolegle w stosunku do blatu. Wykonane zazwyczaj są ze stali nierdzewnej bądź stali lakierowanej na kolory klasycznej bieli i eleganckiej czerni. Ten, choć ograniczony wybór kolorów, wydaje się być wystarczający w przypadku urządzania wnętrz minimalistycznych i nowoczesnych. Wybór takich materiałów nie jest wcale przypadkowy, stal nierdzewna i lakierowana są wyjątkowo wytrzymałe, dlatego też nie musisz martwić się o to, że Twój okap szybko ulegnie zarysowaniom czy innym zniszczeniom. Ponadto dzięki temu okapy wyspowe prostokątne są łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy, że systematycznie będziesz przecierał swoje urządzenie wilgotną ściereczką, a będzie ono zawsze lśniło czystością. Do trudniejszych zabrudzeń możesz użyć specjalistycznych sprayów, które usuną tłuszcz.

 

Okapy wyspowe prostokątne 60 cm – dodatkowe funkcje

Każde urządzenie, które chce zasługiwać na miano nowoczesnego sprzętu, powinno posiadać wiele dodatkowych funkcji, które ułatwią użytkowanie, a co najważniejsze sprawią, że codzienne gotowanie nie będzie przykrym obowiązkiem. Przydatnym rozwiązaniem jest timer, który posiada większość z modeli o tej szerokości. Dzięki niemu nie musisz pamiętać o wyłączeniu pracy silnika. Niektóre z modeli posiadają funkcje szybkiego i bardzo intensywnego zasysania oparów w krótkim czasie; jest to szczególnie użyteczna funkcja, jeśli lubisz grillować w kuchni lub gotujesz potrawy w dużych garnkach. Okapy wyspowe są modelami bogato wyposażonymi w dodatki, dlatego też chętnie są wybierane przez klientów.

Okapy wyspowe prostokątne 60 cm