0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 11799
Szerokość okapu przyściennego [cm]

Wszystkie szerokości okapów przyściennych

Producent
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 450
  • 768
Na skróty
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

    Więcej
Produkcja

Okapy kominowe okrągłe (przyścienne)

Okapy przyścienne okrągłe to okapy w formie tuby lub elipsy umieszczane na ścianie. Każdy z nich posiada element montażowy pozwalający na przymocowanie urządzenia do ściany. Okap cylindryczny może mieć wylot od góry przez kratkę wentylacyjną w suficie lub z tyłu przez kratkę w ścianie.
SPECJALNE PROMOCJE

Okapy przyścienne okrągłe

Okapy okrągłe przyścienne są jednym z najchętniej wybieranych modeli okapów kuchennych. Urządzenia te są doskonałym przykładem połączenia nowoczesności i minimalizmu formy. Współcześni projektanci prześcigają się w designie sprzętu AGD i to daje szerokie pole manewru dla kupujących. Niezależnie w jakim stylu urządziłeś kuchnię, na pewno znajdziesz idealnie do niej pasujący okap.

 

Okapy przyścienne okrągłe – funkcjonalność i estetyka

Okapy przyścienne okrągłe mają formę dłuższej bądź krótszej tuby lub elipsy, jak również mogą być delikatnie zaokrąglone po bokach, co dodaje im lekkości i finezji. Montowane są na ścianie, a każdy model jest wyposażony w element montażowy. Okap cylindryczny może mieć wylot od góry, przez kratkę wentylacyjną w suficie lub z tyłu, przez kratkę w ścianie. Na pewno zaskoczeniem dla Ciebie jest fakt, że urządzenie świetnie sprawdza się w sytuacji, gdy będzie Ci zależało na tym, by jego średnica była mniejsza od rozmiaru płyty grzewczej. Okap-tuba może mieć średnicę już od 37 cm, przy czym jego wydajność bez najmniejszego problemu pozwoli na wyciagnięcie wszystkich niepożądanych oparów podczas przygotowywania posiłków. Pracuje wówczas w trybie wyciągu. Jeśli natomiast zamontujesz w nim filtry węglowe, wówczas pełnić będzie rolę pochłaniacza kuchennego i wyeliminuje nieprzyjemne zapachy i tłuste cząsteczki unoszące się nad patelniami i garnkami.

Najpopularniejszym rozwiązaniem są okapy przyścienne okrągłe do 50 cm, ze względu na to, że zabierają mało przestrzeni. Dodatkowym elementem przemawiającym za wyborem tego urządzenia jest to, że może również pełnić wygodną i przyjemną funkcję oświetleniową, dekorując oryginalnie Twoje wnętrze. Wykorzystana została do tego technologia LED, która zapewnia nastrojowe oświetlenie dostosowane do okoliczności. Kolorystyka bieli i czerni okapu idealnie dopasuje się do kuchni w stylu klasycznym i nastawionej na minimalizm. Urządzenia te produkowane są najczęściej z wysokiej jakości stali lakierowanej, stali inox , stali błyszczącej, stali Inox oraz szkła, co sprawia, że są łatwe w utrzymaniu i użytkowaniu. Są przez to też odporne na zarysowania i zabrudzenia, a nowoczesna technologia zapewnia im długą żywotność. Producenci zwrócili w jednakowym stopniu uwagę na wydajność urządzenia, która sięga nawet ponad 900 m3/h. Modele okrągłe okapu nie tylko skutecznie i sprawnie pochłaniają opary i zanieczyszczenia kuchenne z powietrza, ale także ciekawie komponują się w kuchni. Są również przykładem na to, że nowoczesna kuchnia jest miejscem, w którym obok wysokiej technologii powinno współistnieć ciekawe wzornictwo i oryginalny design.

Okapy przyścienne okrągłe