0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 22999
Szerokość okapu wyspowego [cm]

Wszystkie szerokości okapów wyspowych

Producent
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

    Więcej
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 365
  • 805
Na skróty
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

    Więcej
Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

    Więcej
Produkcja
Lifting

Okapy dekoracyjne wiszące

Okapy dekoracyjne wiszące to nie tylko funkcjonalność, ale także doskonały element dekoracyjny kuchni. Ekskluzywne okapy kuchenne niczym lampa oświecają pomieszczenie i zapewniają komfort podczas gotowania. Designerskie okapy wyspowe to nowy trend w aranżacji kuchni.
-32%

SPECJALNE PROMOCJE

Okapy dekoracyjne wiszące

Oczekując od urządzenia nie tylko jego funkcjonalności, ale także tego, by sprawdzało się jako dekoracja wnętrza, na pewno znajdziesz takie rozwiązanie w okapach dekoracyjnych wiszących. Twoja kuchnia jest otwarta i wychodzi na salon, dlatego właśnie w niej najlepiej sprawdzi się to urządzenie. Nowoczesne wyspy kuchenne to nie tylko miejsce przygotowywania posiłków. To także miejsce, gdzie z przyjemnością spędzasz czas w gronie najbliższych czy przyjaciół. Wyposażając je w okap, który nie tylko będzie standardowo filtrował i oczyszczał powietrze w czasie gotowania z niepożądanych zapachów, również je udekorujesz w niepowtarzalny element. Może mieć on postać finezyjnej lampy, która dyskretnie oświetli zarówno miejsce, gdzie przygotowujesz posiłki, jak i całe pomieszczenie. Cenną wartością okapu wiszącego dla tych, którzy cenią sobie środowisko naturalne, jest fakt, iż wyposażony jest w energooszczędne oświetlenie LED. Jeśli zwrócisz uwagę na wygląd okapu, to na pierwszy rzut oka zauważysz, iż są to niewielkich rozmiarów tuby czy foremne kwadraty zwisające na stalowych linkach, które dodadzą Twojemu wnętrzu niebanalnego charakteru, uroku i finezji.

 

Okapy dekoracyjne wiszące – oryginalny design

Okapy wyspowe to bardzo często połączenie stali inox bądź stali lakierowanej ze szkłem hartowanym, które bywa wygięte w ciekawe formy i opływowe kształty. Te ekskluzywne urządzenia nie tylko docenisz za funkcjonalność, ale także za to, że w oryginalny sposób udekorują pomieszczenie i zapewnią komfort podczas przygotowywania posiłków. To zupełnie nowe rozwiązanie w aranżacjach kuchennych. W naszej ofercie znajdziesz okapy dekoracyjne wiszące produkcji polskiej, włoskiej czy hiszpańskiej. Najczęściej wybierane są okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 40 cm, które idealnie wkomponują się do stylu Twojej kuchni. Niezależnie, który z modeli wybierzesz, nada on Twojej kuchni ponadczasowy, a co najważniejsze oryginalny wygląd, który zachwyci wszystkich Twoich gości.

okapy dekoracyjne wiszące