0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 2099
  • 13799
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 525
  • 700
Na skróty
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
    Więcej
Produkcja
Lifting

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 90 cm

Nowoczesne kuchnie stanowią ogromne wyzwanie aranżacyjne. Największą trudnością jest dobranie do nich odpowiednich sprzętów AGD. Na szczęście, kilka lat temu na rynku pojawiły się okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 90 cm, które rozwiązują aranżacyjną trudność. Są one nie tylko nowoczesne, ale przede wszystkim niezwykle eleganckie i mogą stanowić dopełnienie awangardowego stylu.

 

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 90 cm – modne trendy

Czołowi producenci okapów dekoracyjnych czerpią natchnienie z najnowszych trendów, ale również potrzeb użytkowników, dzięki temu powstają najwspanialsze formy, które są obiektem pożądania naszych klientów. Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 90 cm najczęściej występują w prostokątnej formie, dzięki czemu obejmują one duże wyspy i płyty kuchenne. Elegancji nabierają poprzez wykonanie ich ze szkła hartowanego lub stali nierdzewnej. W tej kategorii okapów nie spotkasz intensywnych kolorów, bo producenci stawiają na klasyczną czerń oraz elegancką biel. Natomiast w niektórych modelach spotkać można eleganckie wzory, które dodają uroku urządzeniu i są dodatkowym elementem dekoracyjnym całej kuchni.

 

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 90 cm – funkcjonalności

Okapy wyspowe posiadają mocne silniki, które sprawdzą się w dużych kuchniach i otwartych pomieszczeniach. Ich wydajność wynosi od 500 do 800 m3/h, co oznacza, że szybko przefiltrują nieprzyjemne zapachy, a Ty będziesz mógł cieszyć się przyjemnym powietrzem. Producenci sprzyjają środowisku, dlatego też zadbali o niskie zużycie prądu przez okapy wyspowe nowoczesne; ich klasę energetyczną ocenia się na A lub B. Większość z okapów ma wbudowany timer, który automatycznie wyłączy urządzenie po ustalonym przez Ciebie czasie, dzięki czemu nie musisz za każdym razem pamiętać o zakończeniu pracy silnika.

 

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 90 cm – montaż

Okapy dekoracyjne są bardzo proste w montażu z racji tego, że nie potrzebują podłączenia do kanału wentylacyjnego. Wystarczy przymocować je na specjalnych linkach lub innych konstrukcjach, które znajdują się w zestawie, do sufitu i podłączyć do prądu.

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 90 cm