14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 90 cm

Okapy dekoracyjne wiszące 90 cm to funkcjonalne wyciągi i pochłaniacze kuchenne. Okap wyspowy wiszący to również oryginalny element wystroju. Okap lampa świetnie komponuje się zarówno w małej kuchni, jak i otwartej, połączonej z salonem. Wybrane modele wyposażone są w sterowanie sensorowe.

 
16 199 
Głośność okapu na I biegu [dB]57 Wydajność max. [m3/h]600 ProducentFALMEC
7 999 
Głośność okapu na I biegu [dB]58 ProducentElica
16 199 
Głośność okapu na I biegu [dB]57 Wydajność max. [m3/h]600 ProducentFALMEC
14 969 
Głośność okapu na I biegu [dB]52 Wydajność max. [m3/h]620 ProducentFaber

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 90 cm

Nowoczesne kuchnie stanowią ogromne wyzwanie aranżacyjne. Największą trudnością jest dobranie do nich odpowiednich sprzętów AGD. Na szczęście, kilka lat temu na rynku pojawiły się okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 90 cm, które rozwiązują aranżacyjną trudność. Są one nie tylko nowoczesne, ale przede wszystkim niezwykle eleganckie i mogą stanowić dopełnienie awangardowego stylu.

 

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 90 cm – modne trendy

Czołowi producenci okapów dekoracyjnych czerpią natchnienie z najnowszych trendów, ale również potrzeb użytkowników, dzięki temu powstają najwspanialsze formy, które są obiektem pożądania naszych klientów. Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 90 cm najczęściej występują w prostokątnej formie, dzięki czemu obejmują one duże wyspy i płyty kuchenne. Elegancji nabierają poprzez wykonanie ich ze szkła hartowanego lub stali inox . W tej kategorii okapów nie spotkasz intensywnych kolorów, bo producenci stawiają na klasyczną czerń oraz elegancką biel. Natomiast w niektórych modelach spotkać można eleganckie wzory, które dodają uroku urządzeniu i są dodatkowym elementem dekoracyjnym całej kuchni.

 

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 90 cm – funkcjonalności

Okapy wyspowe posiadają mocne silniki, które sprawdzą się w dużych kuchniach i otwartych pomieszczeniach. Ich wydajność wynosi od 500 do 800 m3/h, co oznacza, że szybko przefiltrują nieprzyjemne zapachy, a Ty będziesz mógł cieszyć się przyjemnym powietrzem. Producenci sprzyjają środowisku, dlatego też zadbali o niskie zużycie prądu przez okapy wyspowe nowoczesne; ich klasę energetyczną ocenia się na A lub B. Większość z okapów ma wbudowany timer, który automatycznie wyłączy urządzenie po ustalonym przez Ciebie czasie, dzięki czemu nie musisz za każdym razem pamiętać o zakończeniu pracy silnika.

 

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 90 cm – montaż

Okapy dekoracyjne są bardzo proste w montażu z racji tego, że nie potrzebują podłączenia do kanału wentylacyjnego. Wystarczy przymocować je na specjalnych linkach lub innych konstrukcjach, które znajdują się w zestawie, do sufitu i podłączyć do prądu.

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 7999
  • 16199
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

  • Wyczyść
Producent
  • Wyczyść
Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

  • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

  • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 600
  • 620
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

  • Wyczyść
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

  • Wyczyść
Znaleziono 4 produkty
Zastosuj filtry