0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 429
  • 1249
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 313
  • 645
Na skróty
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
Produkcja

Okapy teleskopowe 90 cm

Okapy teleskopowe 90 cm to okapy do zabudowy szafkowej wykonane ze stali nierdzewnej. Okap kuchenny teleskopowy świetnie się sprawdza jako wyciąg i jako pochłaniacz w małych kuchniach. W ofercie okapy teleskopy Falmec, Elica, Amica i innych znanych marek.
Okapy teleskopowe do zabudowy szafkowe 90 cm

Okapy teleskopowe do zabudowy szafkowe 90 cm, dedykowane do szafek o szerokości od 85 do 90 cm, to propozycja dla wymagających klientów, dla których istotna jest powierzchnia ssania i wydajność. Jeśli wielkość ma iść w parze z jakością wykonania, to jest to produkt idealny – poszczególne modele wykonane są ze stali nierdzewnej Inox, stali lakierowanej na podstawowe kolory czy też ze szkła hartowanego.

 

Okapy teleskopowe do zabudowy szafkowe 90 cm  – uniwersalne i wydajne

Okap teleskopowy do zabudowy jest małym, cichym wyciągiem kuchennym, który znajdzie swoje miejsce w kuchniach klasycznych i nowoczesnych. Wykonany jest najczęściej ze stali nierdzewnej, w tym również satyny, stali lakierowanej i szkła hartowanego, co sprawia, że jest wytrzymały i odporny na zabrudzenia. Kolory stali nierdzewnej, czarny, rzadziej srebrny utrzymują urządzenie w minimalistycznym stylu, który wpisze się bez problemu w design Twojej kuchni.

Główną zaletą tego typu wyciągów kuchennych jest to, że urządzenie możesz schować w szafce, przez co zwolnisz dodatkową przestrzeń, np. na przechowywanie pozostałych akcesoriów czy dokumentów. Nieużywany okap jest praktycznie niewidoczny, bo od frontu mebli widoczna jest tylko przednia listwa, którą możesz często dopasować do całego wystroju wnętrza.

 

Okapy teleskopowe do zabudowy szafkowe 90 cm – użytkowanie

Technologia wykonania okapu sprawia, że utrzymanie go w czystości jest bezproblemowe i nie kojarzy się ze zmorą czyszczenia dawnych okapów. Należy do tej generacji urządzeń, które z łatwością wyczyścisz miękką szmatką i specjalnym sprayem przeznaczonym do powierzchni metalowych. Kilka ruchów ręką, a Twój okap będzie lśnił i cieszył oko swym wyglądem. Dodatkowo, wysoka jakość wykonania zapewnia wysoką odporność na zarysowania i zniszczenia.

Jeśli szukasz okapu o niestandardowej szerokości 90 cm, a przy tym lubisz dyskretnie prezentujące się urządzenia, to jest to propozycja właśnie dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz okapy teleskopowe Falmec, Elica, Amica i wielu innych, znanych marek.

Okapy teleskopowe do zabudowy szafkowe 90 cm