0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 239
  • 2900
Szerokość okapu teleskopowego [cm]

Wszystkie szerokości okapów teleskopowych

Producent
    Więcej
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 171
  • 820
Na skróty
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

Produkcja

Okapy teleskopowe do zabudowy

Okap teleskopowy rozpoczyna swoją pracę po wysunięciu przedniej części. Większość okapów wysuwanych posiada przednią listwę w zestawie (wykonaną ze stali Inox lub szkła), w niektórych należy ją dodatkowo zamówić lub wykonać we własnym zakresie np. w kolorze frontu meblowego.
SPECJALNE PROMOCJE

Okapy teleskopowe do zabudowy

Okap teleskopowy charakteryzuje się tym, że zaczyna działać w momencie wysunięcia jego przedniej części. Wysuwana listwa zwykle jest już w zestawie razem z urządzeniem, a wykonana jest ze stali Inox lub hartowanego szkła. Gdy okap kuchenny teleskopowy takiej listwy nie posiada, należy ją dodatkowo zamówić lub wykonać np. z frontu meblowego tak, aby wzornictwo było zgodne z pozostałym wyposażeniem kuchni. Po wysunięciu panelu okap podszafkowy teleskopowy charakteryzuje się taką samą powierzchnią pochłaniania oparów, gdyż powietrze zasysane jest tylko częścią, która znajduje się bezpośrednio nad płytą grzewczą. Okapy kuchenne teleskopowe mają tę niewątpliwą zaletę, że są stosunkowo niedrogie i mogą sobie na nie pozwolić użytkownicy z niewysokim budżetem.

 

Okapy teleskopowe pod zabudowę – niezawodny sprzęt w rozsądnej cenie

Okapy teleskopowe pod zabudowę to okapy szafkowe wysuwane, które montowane są na dnie specjalnie wykonanej szafki. Zaczynają działać w momencie wysunięcia przedniej części urządzenia. W ten sposób zamontowany sprzęt staje się integralną częścią zabudowy meblowej. Pozwala to na zaoszczędzenie przestrzeni, którą możesz wykorzystać na przechowywanie pozostałych akcesoriów kuchennych. Najczęściej wybierane są okapy do zabudowy 60 cm ze względu na ich standardowy wymiar w stosunku do szafek kuchennych. Natomiast największe są okapy teleskopowe do zabudowy szafkowe 90 cm, które obejmą swoją powierzchnią ssącą nawet największe płyty.

Niewątpliwą zaletą tego typu urządzeń jest też możliwość ich pracy zarówno w trybie wyciągu, gdy zostanie podłączone do wentylacji, jak i pochłaniacza z zamontowanymi filtrami węglowymi. Dzięki temu wyeliminowane zostaną nieprzyjemne zapachy i tłuste cząsteczki unoszące się w powietrzu.

Wykonanie ze stali inox lakierowanej lub hartowanego szkła nie tylko sprawi, że okap teleskopowy wpasuje się w design każdej kuchni urządzonej w stylu minimalistycznym, ale też pozwoli na utrzymanie sprzętu w czystości.

To rozwiązanie doskonale sprawdzi się wśród tych klientów, którzy dysponują niewielkim budżetem na sprzęt AGD, a jednocześnie oczekują urządzenia niezawodnego i dobrze spełniającego swoje funkcje.

okapy teleskopowe pod zabudowę