14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek
Okapy podszafkowe 50 cm

Okapy podszafkowe 50 cm 

Okapy podszafkowe 50 cm to jedne z najbardziej kompaktowych modeli okapów kuchennych na rynku. Są chętnie wybierane do domów i mieszkań ze względu na małe rozmiary i łatwość w montażu. Okapy podszafkowe 50 cm działają wyłącznie w trybie pochłaniacza. 

Jeśli potrzebujesz wydajnego okapu, który można podłączyć do wentylacji, sprawdź kategorię okapy do zabudowy 50cm.

 
369 
Głośność okapu na I biegu [dB]53 Wydajność max. [m3/h]173 ProducentVdb
249 
Głośność okapu na I biegu [dB]62 Wydajność max. [m3/h]125 ProducentBeko
329 
Głośność okapu na I biegu [dB]53 Wydajność max. [m3/h]173 ProducentKernau
239 
Głośność okapu na I biegu [dB]53 Wydajność max. [m3/h]173 ProducentKernau
239 
Głośność okapu na I biegu [dB]53 Wydajność max. [m3/h]173 ProducentKernau
339 
Głośność okapu na I biegu [dB]53 Wydajność max. [m3/h]173 ProducentKernau

Okapy podszafkowe 50 cm — najważniejsze cechy

Warto wiedzieć, że okap podszafkowy 50 cm działa wyłącznie jako pochłaniacz, z filtrami węglowymi. Nie ma możliwości podłączenia takiego okapu do komina dlatego, jeśli zależy Ci na takiej możliwości, to wybierz okap do zabudowy. Okapy podszafkowe są bardzo łatwe w montażu, dlatego większość osób poradzi sobie z instalacją samodzielnie. Okap umieszcza się pod spodem szafki kuchennej. W górnej części urządzenia znajduje się wylot pary, przez który oczyszczone powietrze powraca do kuchni.

Na co zwrócić uwagę wybierając okap podszafkowy 50 cm?

Przy wyborze okapu podszafkowego warto zwrócić uwagę przede wszystkim na poziom emisji dźwięku. Jest to szczególnie ważne w przypadku kuchni otwartych. Im ciszej będzie pracował okap, tym większy komfort będą odczuwać domownicy i goście przebywający w salonie lub w jadalni. Większość modeli jest wyposażonych w tradycyjne sterowanie przyciskowe. Użytkownicy mogą więc łatwo obsługiwać okap. W okapach podszafkowych można spotkać różne tryby i funkcje, na przykład boost, który polega na intensywnym działaniu okapu na maksymalnej wydajności i może zostać użyty, przy mocno aromatycznych potrawach lub gdy coś się przypali. Wiele okapów może stanowić również źródło dodatkowego światła, dzięki któremu płyta kuchenna zostanie lepiej doświetlona i wygodniej będzie gotować.

Okap podszafkowy 50 cm — do jakiej kuchni?

Okap podszafkowy 50 cm ze względu na swoje małe rozmiary stanowi rozsądny wybór do kuchni o małym metrażu. Pozwala na dużą oszczędność miejsca, a dzięki temu, że montuje się go pod szafką, jej wnętrze pozostaje wolne i może zostać wykorzystane do przechowywania zastawy kuchennej, przypraw lub innych artykułów.

Wiesz już, który okap będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie?
Filtry produktów
Cena

 – 

 • 239
 • 369
Dostępność
 • Wyczyść
Występuje w kolorach
 • Wyczyść
Producent
 • Wyczyść
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

 • Wyczyść
Głośność na I biegu [dB]

Oznacza minimalną głośność okapu na I biegu.

 – 

 • 53
 • 62
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

 • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

 • 125
 • 173
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

 • Wyczyść
Znaleziono 6 produktów
Zastosuj filtry