14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy teleskopowe 70 cm

Okap teleskopowy 70 cm montowany w szafce o szerokości 50 cm tak, że staje się jej integralną częścią. Od frontu widoczna jest tylko przednia listwa, a sam okap schowany w szafce. Okap teleskopowy szafkowy to mały, cichy wyciąg kuchenny, który po zamontowaniu filtra węglowego skutecznie pochłania parę i neutralizuje zapachy.

 

Brak produktów w tej sekcji

Okapy teleskopowe do zabudowy do szafki 70 cm

Potrzebujesz okapu o niestandardowej szerokości, wiedząc, że nie musisz się liczyć z każdym centymetrem powierzchni? Zdecyduj się na okap teleskopowy pod zabudowę 70 cm – mamy ich spory wybór w naszym sklepie internetowym!

Okapy teleskopowe zasługują na uwagę tych użytkowników, którzy cenią sobie dyskretnie schowane w zabudowie meblowej sprzęty AGD.

 

Okapy teleskopowe do zabudowy do szafki 70 cm – dopracowane w każdym calu

Cenisz sprzęty dobrej jakości, które nie zniszczą się po pierwszych latach użytkowania? Okapy teleskopowe do zabudowy do szafki 70 cm zostały stworzone z myślą o Tobie. Najczęściej wykonane są ze stali Inox , stali lakierowanej na kolor biały lub czarny, czy też z wytrzymałego szkła hartowanego. To czyni je długoletnimi, a przy tym łatwymi w utrzymaniu w czystości, zwłaszcza, że zadbać musisz wyłącznie o wysuwany, przedni panel.

 

Okapy teleskopowe do zabudowy do szafki 70 cm – łatwość obsługi i montażu

Okapy teleskopowe do zabudowy wpasują się w wiszące szafki o szerokości od 65 do 70 cm. Ich działanie rozpoczyna się po wysunięciu przedniego panelu. Niektóre modele mogą pracować w dwóch trybach – wyciągu, o ile posiadasz dostęp do wentylacji oraz pochłaniacza. Drugi tryb wymaga montażu filtrów węglowych, lecz dzięki temu będziesz mógł cieszyć się świeżym i czystym powietrzem, wolnym od nieprzyjemnych zapachów i cząsteczek tłuszczu osiadających na meblach i innych urządzeniach, zwłaszcza płycie kuchennej.

Okap teleskopowy pod zabudowę jest małym, cichym wyciągiem kuchennym, który znajdzie swoje miejsce w kuchniach klasycznych i nowoczesnych. Kolory stali inox czy biały utrzymują urządzenie w minimalistycznym stylu, który wpisze się bez problemu w design Twojej kuchni. Urządzenie zamontowane w zabudowie meblowej staje się integralną częścią szafki. Dodatkową przestrzeń nad nią z powodzeniem wykorzystasz np. na przechowywanie pozostałych akcesoriów kuchennych.

Filtry produktów
Dostępność
  • Wyczyść