0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 910
  • 910
Producent
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 645
  • 645
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Produkcja

Okapy teleskopowe 70 cm

Okap teleskopowy 70 cm montowany w szafce o szerokości 50 cm tak, że staje się jej integralną częścią. Od frontu widoczna jest tylko przednia listwa, a sam okap schowany w szafce. Okap teleskopowy szafkowy to mały, cichy wyciąg kuchenny, który po zamontowaniu filtra węglowego skutecznie pochłania parę i neutralizuje zapachy.
Okapy teleskopowe do zabudowy do szafki 70 cm

Potrzebujesz okapu o niestandardowej szerokości, wiedząc, że nie musisz się liczyć z każdym centymetrem powierzchni? Zdecyduj się na okap teleskopowy pod zabudowę 70 cm – mamy ich spory wybór w naszym sklepie internetowym!

Okapy teleskopowe zasługują na uwagę tych użytkowników, którzy cenią sobie dyskretnie schowane w zabudowie meblowej sprzęty AGD.

 

Okapy teleskopowe do zabudowy do szafki 70 cm – dopracowane w każdym calu

Cenisz sprzęty dobrej jakości, które nie zniszczą się po pierwszych latach użytkowania? Okapy teleskopowe do zabudowy do szafki 70 cm zostały stworzone z myślą o Tobie. Najczęściej wykonane są ze stali Inox , stali lakierowanej na kolor biały lub czarny, czy też z wytrzymałego szkła hartowanego. To czyni je długoletnimi, a przy tym łatwymi w utrzymaniu w czystości, zwłaszcza, że zadbać musisz wyłącznie o wysuwany, przedni panel.

 

Okapy teleskopowe do zabudowy do szafki 70 cm – łatwość obsługi i montażu

Okapy teleskopowe do zabudowy wpasują się w wiszące szafki o szerokości od 65 do 70 cm. Ich działanie rozpoczyna się po wysunięciu przedniego panelu. Niektóre modele mogą pracować w dwóch trybach – wyciągu, o ile posiadasz dostęp do wentylacji oraz pochłaniacza. Drugi tryb wymaga montażu filtrów węglowych, lecz dzięki temu będziesz mógł cieszyć się świeżym i czystym powietrzem, wolnym od nieprzyjemnych zapachów i cząsteczek tłuszczu osiadających na meblach i innych urządzeniach, zwłaszcza płycie kuchennej.

Okap teleskopowy pod zabudowę jest małym, cichym wyciągiem kuchennym, który znajdzie swoje miejsce w kuchniach klasycznych i nowoczesnych. Kolory stali inox czy biały utrzymują urządzenie w minimalistycznym stylu, który wpisze się bez problemu w design Twojej kuchni. Urządzenie zamontowane w zabudowie meblowej staje się integralną częścią szafki. Dodatkową przestrzeń nad nią z powodzeniem wykorzystasz np. na przechowywanie pozostałych akcesoriów kuchennych.

Okapy teleskopowe do zabudowy do szafki 70 cm