Kup okap na raty

 


e-raty
                                              

       Dlaczego warto kupić okap na raty? 

 • masz możliwość natychmiastowego zakupu 
   
 • możesz kupić okap lepszej jakości 
   
 • możesz przeznaczyć wolne środki na inny cel
   

 

1. Wybierz towar i złóż wniosek 

Wybierz towar i skontaktuj się z naszym Sprzedawcą 13 49 27 557. Otrzymasz link, na podstawie którego zostanie uruchomiony e-wniosek o kredyt z symulatorem rat.
 
 
2. Oblicz wysokość raty 

W symulatorze rat wybierz najkorzystniejszy dla Ciebie okres kredytowania i ewentualną wpłatę własną. Jeśli akceptujesz przedstawione Ci warunki finansowe kredytu, wypełnij formularz e-wniosku i prześlij go do Santander Consumer Banku. 

Dokonanie wpłaty własnej następuje poprzez wpłatę na rachunek bankowy sklepu Okapykuchenne.pl - o szczegóły pytaj naszych Sprzedawców: 13 49 27 557.  
 

 3. Czekaj na kontakt Konsultanta Santander Consumer Bank 

Na podany w czasie zakupu adres e-mail otrzymasz potwierdzenie przyjęcia realizacji Twojego zamówienia wysłany z sklepu Okapykuchenne.pl. Następnie zadzwoni do Ciebie Konsultant Santander Consumer Banku i poprosi Cię o podanie dodatkowych danych - przygotuj dowód osobisty. 

Podczas rozmowy telefonicznej Konsultant przekaże Ci decyzję kredytową oraz informację o niezbędnych do otrzymania kredytu dokumentach (tj. ważny dokument tożsamości oraz zaświadczenie o źródle i wysokości dochodów).

Uwaga!
Dokumenty informujące o źródle i wysokości dochodów tracą ważność po upływie 30 dni od daty ich wystawienia z wyjątkiem Zaświadczenia o dochodach z gospodarstwa rolnego, którego ważność mija po upływie 60 dni. Ilość oraz rodzaj wymaganych dokumentów uzależnione są od wysokości kredytu ratalnego oraz statusu Kredytobiorcy w Santander Consumer Banku (obecny bądź nowy Klient).
 
 
 4. Podpisz umowę kredytu 

W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej, w zależności od wybranego przez Ciebie sposobu zawarcia umowy:

Przelew – Bank udostępni Ci niezwłocznie do pobrania kompletną dokumentację kredytową w formie elektronicznej (plików PDF). Następnie, w celu weryfikacji tożsamości oraz przyjęcia Twojego oświadczenia woli o zawarciu umowy, realizujesz na rachunek Banku przelew na kwotę 1zł.

Kurier – Bank wyśle do Ciebie kurierem dwa egzemplarze umowy kredytu wraz z formularzem informacyjnym (w ciągu 24 godzin lub następnego dnia roboczego). Przed wydaniem przesyłki kurier poprosi Cię o okazanie dowodu osobistego oraz drugiego dokumentu (np. prawa jazdy, legitymacji ubezpieczeniowej lub emeryta/rencisty). Z otrzymaną dokumentacją postępuj zgodnie ze wskazaniami opisanymi w załączonym do niej liście - podpisz umowę, dołącz wymagane dokumenty, włóż do koperty, zaklej i przekaż kurierowi.
 

 5. Dostawa towaru 

Po otrzymaniu przez Santander Consumer Bank zaakceptowanej (Przelew) i podpisanej (Kurier) umowy o kredyt i pozytywnej weryfikacji dokumentów, Sprzedawca sklepu Okapykuchenne.pl skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostawy zakupionego towaru.

  

 

 

  

 

 

Dlaczego warto kupować w okapykuchenne.pl?

Otrzymujesz od nas nie tylko idealnie dopasowany do Twoich potrzeb produkt, ale również doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie.


Co to oznacza?

 1. Każdy produkt w sklepie jest opisywany zgodnie z rzeczywistymi parametrami. Zdjęcia faktycznie odzwierciedlają wygląd okapów. Dzięki temu wiesz co kupujesz.
   
 2. Bazując na 14 - letnim doświadczeniu, regularnie biorąc udział w najbardziej prestiżowych branżowych targach na świecie, jak nikt na rynku najlepiej doradzimy co wybrać, aby móc się cieszyć skutecznym i eleganckim sprzętem na lata. 
   
 3. Możesz do nas napisać maila, zadzwonić, czy zadać pytanie na czacie. Zawsze szybko odpowiadamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze 8:00 - 17:00 (dyżur 17:00 - 20:00) oraz w soboty dyżur od 9:00 do 16:00. 
   
 4. Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który pomoże wybrać najlepszy sprzęt do Twojej kuchni pod kątem wizualnym i funkcjonalnym oraz dobierze odpowiednie akcesoria, usprawniające proces montażu i konserwacji. 
   
 5. Wysyłając Twój okap, sprawdzamy go i dopakowujemy, aby jak najlepiej zabezpieczyć go w trakcie transportu
   
 6. Okap możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio na podany adres lub możesz go odebrać osobiście w najbliższym stacjonarnym punkcie (wówczas oszczędzasz na kosztach transportu). 
   
 7. Okap nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz zwrócić go do 14 dni, wymienić na inny model za 0 zł.
   
 8. Kupując okap w naszym sklepie masz dożywotnią gwarancję fachowej opieki w zakresie montażu, użytkowania i konserwacji.
   

Nie kupujesz u nas tylko okapu, ale pełną satysfakcję z dobrego wyboru na lata.

 
Ładuję...