0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 5789
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 368
  • 950
Na skróty
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
    Więcej
Produkcja
Lifting

Okapy do zabudowy 90 cm

Okapy podszafkowe do zabudowy 90 cm to okapy montowane w szafce kuchennej. Są to małe, ciche pochłaniacze kuchenne. W ofercie okapy do zabudowy Faber, Falmec, Elica, Toflesz i inne.
Okapy wkłady do zabudowy 90 cm

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm to rozwiązanie dedykowane osobom, dla których ważna jest przede wszystkim duża moc ssania urządzenia, niekłócąca się z małą powierzchnią pomieszczenia.

Kuchnia to miejsce szczególne w każdym mieszkaniu, które swym ciepłem i niezwykłym urokiem musi być wyposażone w odpowiedni i nowoczesny sprzęt. Okap 90 cm nadaje się właśnie do takiej kuchni, w której przygotujesz nie tylko posiłki, ale i spędzisz wiele chwil. W trosce o sprawne i solidne usuwanie niepożądanych zapachów kuchennych z powietrza urządzenie zostało wyposażone w silnik o maksymalnej wydajności od 500 do 900 m3/h.

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm – jedno urządzenie, wiele możliwości

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm to typ okapów podszafkowych, które doskonale sprawdzą się nie tylko w przypadku zabudowy w ciągu mebli, ale również zamontowane nad wyspą kuchenną. Szerokość urządzenia zwiększa powierzchnię ssącą, co zapewni szybkie i sprawne usunięcie zapachów powstałych podczas gotowania.

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm– łatwość użytkowania

Istotnym elementem w przypadku okapów kuchennych jest oświetlenie, szczególnie ważne, jeśli do czynienia mamy z okapem podszafkowym. Okapy wkłady do zabudowy 90 cm wyróżnia doskonale rozplanowanie punktów świetlnych halogenowych czy LED-owych pozwoli na odpowiednie oświetlenie płyty kuchennej i blatu roboczego, zapewniając komfortową pracę bez konieczności korzystania z głównego źródła światła. Te wysokiej jakości okapy podszafkowe do zabudowy pracują niezwykle cicho, nie zakłócając domowego spokoju, spotkań ze znajomymi czy pracy. Sama pielęgnacja nie powinna również przysparzać problemów – filtry węglowe działające w trybie pochłaniacza.

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm – prosty montaż

Mogłoby się wydawać, że montaż okapu podszafkowego nie będzie łatwym zadaniem, zwłaszcza o niestandardowej szerokości. Tymczasem najczęściej okap do zabudowy 90 cm może zamontować jedna osoba, dzięki odpowiedniemu systemowi i konstrukcji.

Okapy wkłady do zabudowy 90 cm