Okapy do zabudowy 100 cm

Okapy podszafkowe do zabudowy to okapy montowane w szafce kuchennej o szerokości 100 cm. Są to ciche wyciągi kuchenne, pracujące również w trybie pochłaniacza. Okap wkład do zabudowy wykonany zazwyczaj ze stali inox i wyposażony jest w oświetlenie diodowe LED.

[Produkt bez ceny?Zadzwoń 134927557]
Głośność okapu na I biegu [dB]47 ProducentPando

Okapy podszafkowe do zabudowy 100 cm

Okapy podszafkowe do zabudowy 100 cm to rozwiązanie przeznaczone dla klientów, dla których oszczędność każdego centymetra w kuchni nie ma znaczenia, a liczy się wysoka moc urządzenia, które będzie w stanie pochłonąć zanieczyszczenia z większych pomieszczeń, jak i tych połączonych z salonem.

 

Okapy podszafkowe do zabudowy 100 cm – doskonałe wykonanie

Okapy podszafkowe do zabudowy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, w tym szkła hartowanego i stali inox , co zapewnia żywotność sprzętów przez długie lata. Intensywność i częstotliwość pracy w urządzeniach tego typu jest wysoka, toteż producenci nie mogą sobie pozwolić na użycie materiałów gorszej jakości. Okapy do zabudowy wykonane są najczęściej ze stali szlachetnej nierdzewnej, w tym również z satyny, co przemawia za ich solidnością i odpornością na zabrudzenia czy zarysowania.

Najczęstsze kolory urządzeń to kolor stali inox i Inox, które wpiszą się w design każdej nowoczesnej kuchni. Materiał, z których zostały wykonane w połączeniu z oświetleniem diodowym LED lub halogenowym, tworzy sprzęt doskonale dostosowany do wymagań użytkowników, dla których kuchnia to coś więcej, niż tylko przygotowywanie posiłków.

 

Okapy podszafkowe do zabudowy 100 cm – dla wymagających

Kuchnia to miejsce szczególne w każdym mieszkaniu, które swym ciepłem i niezwykłym urokiem musi być wyposażone w odpowiedni i nowoczesny sprzęt. Okapy podszafkowe do zabudowy 100 cm nadają do się montażu w szafce o dużych wymiarach. W trosce o sprawne i solidne usuwanie niepożądanych zapachów kuchennych z powietrza urządzenia zostały wyposażone w silniki o maksymalnej wydajności od 500 do 600 m3/h.

Okapy do zabudowy mogą pracować zarówno w trybie wyciągu jak i pochłaniacza, jeśli zamontujesz w nich filtry węglowe - wyeliminują nieprzyjemne zapachy i tłuste cząsteczki unoszące się w powietrzu. Istotną kwestią jest to, że tryb pochłaniacza nie wymaga podłączenia urządzenia do kanału wentylacyjnego.

Okapy podszafkowe do zabudowy 100 cm

Cena

 – 

  • 0
  • 0
Producent
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Na skróty
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

Produkcja