0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 2949
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 585
  • 585
Na skróty
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
Produkcja

Okapy do zabudowy 100 cm

Okapy podszafkowe do zabudowy to okapy montowane w szafce kuchennej o szerokości 100 cm. Są to ciche wyciągi kuchenne, pracujące również w trybie pochłaniacza. Okap wkład do zabudowy wykonany zazwyczaj ze stali nierdzewnej i wyposażony jest w oświetlenie diodowe LED.
Okapy podszafkowe do zabudowy 100 cm

Okapy podszafkowe do zabudowy 100 cm to rozwiązanie przeznaczone dla klientów, dla których oszczędność każdego centymetra w kuchni nie ma znaczenia, a liczy się wysoka moc urządzenia, które będzie w stanie pochłonąć zanieczyszczenia z większych pomieszczeń, jak i tych połączonych z salonem.

 

Okapy podszafkowe do zabudowy 100 cm – doskonałe wykonanie

Okapy podszafkowe do zabudowy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, w tym szkła hartowanego i stali nierdzewnej, co zapewnia żywotność sprzętów przez długie lata. Intensywność i częstotliwość pracy w urządzeniach tego typu jest wysoka, toteż producenci nie mogą sobie pozwolić na użycie materiałów gorszej jakości. Okapy do zabudowy wykonane są najczęściej ze stali szlachetnej nierdzewnej, w tym również z satyny, co przemawia za ich solidnością i odpornością na zabrudzenia czy zarysowania.

Najczęstsze kolory urządzeń to kolor stali nierdzewnej i Inox, które wpiszą się w design każdej nowoczesnej kuchni. Materiał, z których zostały wykonane w połączeniu z oświetleniem diodowym LED lub halogenowym, tworzy sprzęt doskonale dostosowany do wymagań użytkowników, dla których kuchnia to coś więcej, niż tylko przygotowywanie posiłków.

 

Okapy podszafkowe do zabudowy 100 cm – dla wymagających

Kuchnia to miejsce szczególne w każdym mieszkaniu, które swym ciepłem i niezwykłym urokiem musi być wyposażone w odpowiedni i nowoczesny sprzęt. Okapy podszafkowe do zabudowy 100 cm nadają do się montażu w szafce o dużych wymiarach. W trosce o sprawne i solidne usuwanie niepożądanych zapachów kuchennych z powietrza urządzenia zostały wyposażone w silniki o maksymalnej wydajności od 500 do 600 m3/h.

Okapy do zabudowy mogą pracować zarówno w trybie wyciągu jak i pochłaniacza, jeśli zamontujesz w nich filtry węglowe - wyeliminują nieprzyjemne zapachy i tłuste cząsteczki unoszące się w powietrzu. Istotną kwestią jest to, że tryb pochłaniacza nie wymaga podłączenia urządzenia do kanału wentylacyjnego.

Okapy podszafkowe do zabudowy 100 cm