14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek
Okap narożny

Okapy narożne

Okap narożny montowany jest w rogu kuchni. Okapy kuchenne narożne można zamontować zarówno we wnętrzu nowoczesnym, jak i w kuchni w stylu rustykalnym lub hiszpańskim – do takich najlepiej pasują okapy z drewnem. Pamiętaj, do montażu okapu narożnego trzeba przeznaczać odpowiednie miejsce, ponieważ jego ramiona przylegające do ściany mają zazwyczaj 100 cm szerokości.

 
 
1 899 
Wydajność max. [m3/h]790 ProducentNODOR
 
4 699 
Głośność okapu na I biegu [dB]49 Wydajność max. [m3/h]680 ProducentFALMEC
 
4 699 
Głośność okapu na I biegu [dB]49 Wydajność max. [m3/h]680 ProducentFALMEC
 
4 289 
Głośność okapu na I biegu [dB]53 Wydajność max. [m3/h]650 ProducentFranke
 
2 499 
Wydajność max. [m3/h]850 ProducentNODOR
 
1 899 
Wydajność max. [m3/h]790 ProducentNODOR

Okapy montowane na rogu kuchni

Okapy narożne są nowością na rynku. Pojawiły się głównie z myślą o małych kuchniach, w których każdy centymetr przestrzeni jest na wagę złota. Róg kuchni zazwyczaj jest miejscem, które trudno zagospodarować, natomiast okap idealnie się w nie wkomponuje, przywracając świeże powietrze Twojej kuchni. Co najważniejsze, niezależnie w jakim stylu urządzona jest Twoje kuchnia, znajdziesz w naszej ofercie pasujący do niej model. Okapy narożne nowoczesne sprawdzą się w pomieszczeniach, w których pojawiają się sprzęty AGD wykonane ze stali inox , natomiast okapy narożne retro doskonale wkomponują się w róg kuchni prowansalskiej czy kolonialnej.

 

Okapy narożne – trwałość materiałów

Najczęściej okapy narożne wykonane są ze stali inox satynowej lub stali Inox. Natomiast okapy rustykalne dodatkowo posiadają niewybarwioną listwę drewnianą, którą możesz pomalować na kolor pasujący do Twoich mebli. Dobór tych materiałów nie jest przypadkowy, stal jest najbardziej wytrzymała i nie musisz obawiać się o to, że Twój okap szybko zostanie zarysowany czy zniszczony.

 

Okapy narożne – funkcjonalności

Różnorodna moc silników tych urządzeń pozwoli Ci na wybranie danego modelu do wielkości Twojej kuchni. Znajdziesz w naszej ofercie zarówno urządzenia, które sprawdzą się w małych kuchniach, jak i tych dużych. Sprzęty te mogą pracować w trybie wyciągu, który podłączony do kanału wentylacyjnego trwale wyprowadzi opary poza mieszkanie. Natomiast z trybu pochłaniacza warto skorzystać, jeśli chcesz oczyścić powietrze z nieprzyjemnych zapachów. Drugi z trybów nie wymaga podłączenia do wentylacji. Na uwagę zasługuje oświetlenie, które jest bardzo istotne przy montażu okapów narożnych. Rogi kuchni zazwyczaj są mało doświetlone, natomiast, montując model narożny, przy okazji zapewniasz sobie dodatkowe punkty oświetlenia, które rozjaśnią Twoją przestrzeń roboczą, a gotowanie stanie się bardziej komfortowe i bezpieczne. Niektóre z modeli posiadają funkcję turbo – olbrzymią moc zasysania w krótkim czasie; pozwoli Ci ona na szybkie usunięcie oparów nawet podczas intensywnego gotowania.

Filtry produktów
Cena

 – 

 • 1899
 • 4699
Dostępność
 • Wyczyść
Występuje w kolorach
 • Wyczyść
Producent
 • Wyczyść
Szerokość okapu narożnego [cm]

Wszystkie szerokości okapów narożnych

 • Wyczyść
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

 • Wyczyść
Typ okapu narożnego

Typy okapów narożnych

 • Wyczyść
Głośność na I biegu [dB]

Oznacza minimalną głośność okapu na I biegu.

 – 

 • 49
 • 53
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

 • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

 • 650
 • 850
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

 • Wyczyść
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

 • Wyczyść
Znaleziono 6 produktów
Zastosuj filtry