14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy teleskopowe 50 cm

Okap teleskopowy 50 cm montowany w szafce o szerokości 50 cm tak, że staje się jej integralną częścią. Od frontu widoczna jest tylko przednia listwa, a sam okap schowany w szafce. Okap teleskopowy szafkowy to mały, cichy wyciąg kuchenny, który po zamontowaniu filtra węglowego skutecznie pochłania parę i neutralizuje zapachy.

 
359 
Głośność okapu na I biegu [dB]50 Wydajność max. [m3/h]171 ProducentKernau
369 
Głośność okapu na I biegu [dB]55 ProducentVdb
589 
Głośność okapu na I biegu [dB]57 Wydajność max. [m3/h]310 ProducentFranke
349 
Głośność okapu na I biegu [dB]50 Wydajność max. [m3/h]171 ProducentKernau
589 
Głośność okapu na I biegu [dB]57 Wydajność max. [m3/h]310 ProducentFranke
349 
Głośność okapu na I biegu [dB]50 Wydajność max. [m3/h]171 ProducentKernau

Okapy teleskopowe do zabudowy do szafki 50 cm

Okapy teleskopowe do zabudowy o szerokości 50 cm są małymi i cichymi wyciągami kuchennymi, które znajdują swoje miejsce w małych kuchniach. Tego typu urządzenia, wykonane najczęściej ze stali inox , w tym stali lakierowanej czy szkła hartowanego, idealnie wpasują się zarówno w pomieszczenia urządzone w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Uniwersalność pod względem designu i różnorodność materiałów, z którego sprzęt został wykonany, jednoznacznie określają, że to sprzęt na lata – wytrzymały i łatwy w utrzymaniu w idealnym, czystym stanie.

 

Okapy teleskopowe do zabudowy do szafki 50 cm  – wyjątkowe cechy produktu

Okapy teleskopowe pod zabudowę 50 cm to rozwiązanie dedykowane do mniejszych pomieszczeń kuchennych, gdzie każdy centymetr ma znaczenie (w naszym sklepie dostępne są modele mające od 45 do 50 cm szerokości). Oszczędność miejsca gwarantuje również typ urządzenia i sposób działania – sprzęt rozpoczyna swoją pracę poprzez wysunięcie jego przedniej części. Dzięki temu jesteś w stanie ukryć okap teleskopowy, a przestrzeń nad nim wykorzystać na przechowywanie innych sprzętów kuchennych.

 

Okapy teleskopowe do zabudowy do szafki 50 cm – codzienne użytkowanie

Zaletą urządzeń tego typu jest to, że najczęściej mogą pracować w dwóch trybach – wyciągu i pochłaniacza. Pierwszy tryb możliwy jest, gdy posiadasz podłączenie do wentylacji, do działania drugiego wystarczą filtry węglowe, dzięki którym nie tylko wyeliminujesz nieprzyjemne zapachy, ale też usuniesz cząsteczki tłuszczu, unoszące się w powietrzu. O to zadbają też silniki zamontowane w urządzeniach, których maksymalna wydajność to nawet 500 dm3/h!

 

Okapy teleskopowe do zabudowy do szafki 50 cm – łatwy montaż

W przypadku montażu musisz pamiętać o wcześniejszym przygotowaniu miejsca w szafce tak, by idealnie się w niej zmieścił. Okapy w naszym sklepie dostępne są w rozmiarach od 45 do 50 cm, dzięki czemu dostosujesz wybrany model do każdego typu zabudowy.

Po zamontowaniu możesz cieszyć się niemal niewidocznym sprzętem (w stanie spoczynku widoczna jest tylko przednia lista), który dopiero po wysunięciu rozpoczyna pracę.

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 349
  • 589
Występuje w kolorach
  • Wyczyść
Producent
  • Wyczyść
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

  • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

  • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 171
  • 310
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

  • Wyczyść
Znaleziono 7 produktów
Zastosuj filtry