0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 14949
Producent
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 430
  • 1580
Na skróty
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

    Więcej
Produkcja
Lifting

Okapy sufitowe 100 cm

Okapy sufitowe 100 cm to wyciągi kuchenne montowane w suficie podwieszanym. Okapy sufitowe mogą pracować z silnikiem zewnętrznym, np. poddaszowym, co oznacza, że pracują bardzo cicho. Okap sufitowy wykonany jest ze stali inox i szkła hartowanego wysokiej jakości.
Okapy sufitowe 100 cm

Jeśli jesteś właścicielem przestronnego wnętrza, a kuchnia stanowi pomieszczenie, w którym nie tylko się gotuje, ale przede wszystkim spędza czas, okapy sufitowe 100 cm będą dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Montaż tego typu urządzeń nie zakłóci koncepcji wystroju wnętrza, a często wręcz przeciwnie – materiały, z których zostały wykonane sprawią, że okap tego typu będzie dodatkową ozdobą.

 

Okapy sufitowe 100 cm – dyskretny montaż i praca

Wśród okapów sufitowych można wyróżnić dwa typy – takie, które posiadają silnik zintegrowany z urządzeniem i te, w których zestaw w postaci okapu i silnika zewnętrznego stanowi dwa odrębne elementy. W pierwszym przypadku okapy sufitowe 100 cm wystają ponad linię sufitu, najczęściej o ok. 20-30 cm. W drugim natomiast, mamy możliwość zamontowania silnika zewnętrznego, który możemy umieścić na poddaszu, w garażu czy na zewnątrz, na elewacji budynku. Dzięki temu do dyspozycji mamy urządzenie dyskretne i niemal niesłyszalne, nie ma więc możliwości zakłócania miru domowego, nawet jeśli urządzenie będzie pracowało na wysokich obrotach.

Okapy sufitowe w standardzie mają funkcję pochłaniacza, dzięki któremu, za pomocą filtrów węglowych, powietrze zostanie oczyszczone z nieprzyjemnych zapachów i tłustych cząsteczek, które są skutkiem gotowania. Część modeli posiada również funkcję wyciągu – jeśli tylko pomieszczenie kuchenne posiada możliwość podłączenia do wentylacji, to urządzenia są w stanie wchłonąć nieprzyjemne powietrze i wymienić je na świeże, dzięki odpowiedniej cyrkulacji.

 

Okapy sufitowe 100 cm – ponadprzeciętny design

Niewprawne oko gościa, który przybędzie do domu właściciela okapu sufitowego, może nie zorientować się, że kuchnia wyposażona jest w jakikolwiek wyciąg. Urządzenia montowane tuż pod poniżej linii sufitu lub na równi z nią, stanowią dodatkowo ciekawe element dekoracyjny. Efekt ten wzmaga się zwłaszcza, gdy te dodatkowo posiadają oświetlenie halogenowe czy też LED-owe.

Niebagatelne znaczenie ma też materiał, z których okapy montowane w suficie są wykonane. Najczęściej jest to stal inox , Inox, szkło hartowane lub stal lakierowana na któryś z podstawowych kolorów – biel lub czerń. Ta cecha sprawia, że otrzymujemy urządzenie nie tylko wydajne, ale również pełniące funkcję dekoracyjną.

Okapy sufitowe 100 cm