Okapy zintegrowane z płytą

Okapy blatowe zintegrowane z płytą indukcyjną to kompaktowe okapy kuchenne. Ich główna zaleta to wysoka wydajność i komfort użytkowania. W ofercie sklepu są okapy zintegrowane z płytą grzewczą Bora.

Okapy zintegrowane z płytą

Okapy zintegrowane z płytą grzewczą to innowacyjne rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność nie tylko za granicą, ale również w Polsce. Użytkownicy wybierający ten typ sprzętu, będą mogli cieszyć się dwoma urządzeniami w jednym, ponieważ wyciąg kuchenny jest na stałe zintegrowany z płytą kuchenną.

 

Okapy zintegrowane z płytą – ciekawy design

Urządzenia z tej linii docenią klienci, ceniący sobie niepowtarzalny design, idący w parze z wydajnością sprzętu. Okapy zintegrowane z płytą będą pasowały do wnętrz minimalistycznych, gdzie wyspa kuchenna pełni nie tylko swoje podstawowe funkcje, ale stanowi też element dekoracyjny. Prosta linia wykonania urządzeń i ich wielkość przemawiają o przeznaczeniu w dużych pomieszczeniach – przestronnych kuchniach i mieszkaniach typu open space, podzielonych na poszczególne, mniejsze powierzchnie.

O elegancję sprzętu zadbają najwyżej jakości materiały takie jak stal chromowana czy szczotkowana stal szlachetna, które są też łatwe w utrzymaniu w czystości.

 

Okapy zintegrowane z płytą – cicha, dyskretna praca

Okapy blatowe umieszczone na poziomie płyty grzewczej w sposób dyskretny i wydajny usuną opary wydobywające się podczas gotowania, filtrując przy tym powietrze i uwalniając je od pary wodnej i cząsteczek tłuszczu. Cicha praca urządzeń już na poziomie 45dB nie zakłóci rozmów i zapewni pełną koncentrację na eksperymentowaniu w kuchni. Dyskrecję w działaniu zapewnią silniki zewnętrzne, które znajdują się w zestawach lub można dokupić je osobno i zamontować w dala od „głównego” urządzenia. Typowymi miejscami montażu jest dach, elewacja zewnętrzna domu czy też pomieszczenia takie jak piwnica czy poddasze, o ile posiadają wylot kanału wentylacyjnego. Okapy zintegrowane z płytą posiadają różne funkcje sterowania – na panelu dotykowym czy za pomocą eleganckich pokręteł umieszczonych na obudowie.

Okapy zintegrowane z płytą