14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy blatowe 80 cm

Okapy blatowe 80 cm to okapy kuchenne wykonane z zastosowaniem nowoczesnych technologii. W ofercie okapy zintegrowane z płytą indukcyjną ceramiczną. Niektóre modele wyposażone w dodatkowe funkcje, np. childlock zapewniającą bezpieczeństwo Twoich dzieci, a także funkcję rozpoznawania naczyń.

 

Brak produktów w tej sekcji

Okapy blatowe 80 cm

Jeśli zależy Ci na dwóch urządzeniach w jednym, to płyty indukcyjne z okapem dostępne w naszej ofercie z pewnością przypadną Ci do gustu. To jednak nie wszystko – w parze z wydajnością idzie również design tych urządzeń wykonanych z najwyższej jakości stali szczotkowanej i chromowanej. Dzięki temu zyskujesz nie tylko wydajne, podstawowe sprzęty AGD, ale również element dekoracyjny w swojej kuchni.

 

Okapy blatowe 80 cm – do designerskich wnętrz

Okapy blatowe 80 cm zintegrowane z płytą indukcyjną to urządzenia, które świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, w których wyspa kuchenna stanowi centrum, gdzie nie tylko przygotowuje się posiłki, ale również spędza czas. Docenią ją przede wszystkim te osoby, dla których wygląd jest tak samo ważny, jak funkcje urządzenia. Najwyższej jakości stal chromowana czy też szczotkowana, często w połączeniu ze szkłem hartowanym barwionym na biały lub czarny kolor pozwolą na uzyskanie sprzętu na lata, który jest przy tym łatwy w utrzymaniu w czystości.

 

Okapy blatowe 80 cm – codzienne użytkowanie

Okapy blatowe 80 cm zintegrowane z płytą kuchenną zbudowane są tak, aby w sposób wydajny radzić sobie z pochłanianiem oparów, niezależnie od tego, czy gotujesz na jednym czy na kilku palnikach. Z łatwością ustawisz pożądaną intensywność pracy za pomocą pokręteł, panelu dotykowego czy też używając pilota. W urządzeniach zamontowano również timer, dzięki któremu urządzenie włączy się lub wyłączy w dogodnym dla Ciebie czasie bez konieczności bycia na miejscu.

Jeśli cenisz sobie design na równi z funkcjonalnością urządzeń, to okapy blatowe 80 cm zintegrowane z płytą przypadną Ci do gustu. Łatwość w obsłudze, utrzymanie w czystości i jakość wykonania oponują za tym, że to urządzenia na lata, które dzięki uniwersalnemu wyglądowi doskonale wpasują się w zmiany aranżacyjne. W naszej ofercie znajdziesz okapy blatowe zintegrowane z płytą marki Bora oraz Falmec.

Okapy blatowe 80 cm