14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Płyty indukcyjne

Płyty indukcyjne to nowoczesna alternatywa dla kuchenek gazowych i elektrycznych. Urządzenia te są wygodne w codziennym użytkowaniu, bezpieczne i łatwe w czyszczeniu. Ich wielką zaletą jest także elegancki design, który można z powodzeniem dopasować do wystroju kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą płyt indukcyjnych.

 
- 10%
Promocja
4 319  Stara cena:4 799 
- 10%
Promocja
3 689  Stara cena:4 089 

Płyta indukcyjna — jaka jest najlepsza?

Nowoczesne płyty indukcyjne mają zbliżony do siebie design, dlatego z łatwością dopasujemy większość z nich do wyglądu kuchni. Oprócz aspektów wizualnych warto wziąć pod uwagę także wymiary oraz liczbę pól. Single jedzący głównie na mieście będą mieli pod tym względem inne potrzeby niż kilkuosobowa rodzina, która posiłki jada zwykle w domu. Jeśli zatem planujesz gotować kilka potraw w tym samym czasie, wybierz płytę z dużą ilością pól grzewczych. Zwróć także uwagę czy dany model ma funkcję łączenia pól, co pozwoli na gotowanie w większych naczyniach. Pamiętaj również, że płyta powinna być dopasowana pod okap kuchenny, czyli taka sama lub nieco węższa, aby uniknąć rozprzestrzeniania się oparów na boki.


Płyta indukcyjna — jakiej firmy?

Naszą ofertę skomponowaliśmy bardzo starannie, dlatego zawiera ona urządzenia od znanych i sprawdzonych producentów. Wśród nich dostępne są m.in. płyty indukcyjne Electrolux. Wyróżnia je funkcja Hob2Hood, która pozwala na bezprzewodowe połączenie płyty z okapem, tak aby prędkość pochłaniania mogła zostać automatycznie dopasowana do intensywności gotowania. Warto zwrócić uwagę na urządzenia takich marek jak Franke, Falmec czy Faber są wykonywane solidnie i z dużą precyzją. Dla osób, które lubią wspierać polskie marki, dobrym wyborem będzie płyta Amica lub Kernau. W OkapyKuchenne.pl znajdziesz jednak o wiele więcej producentów, dzięki czemu zakupisz taką płytę, jakiej szukasz.


Płyta indukcyjna — jak z niej korzystać?

Do jednych z największych zalet płyt indukcyjnych należy łatwość obsługi. Jest ona od razu gotowa do pracy po uruchomieniu i wykryciu odpowiedniego naczynia. Przy zakupie płyty warto pamiętać również o zaopatrzeniu się w zestaw garnków na indukcję, które będą współpracować z urządzeniem. Gotowanie na płycie indukcyjnej jest nawet do 30% szybsze niż w przypadku pozostałych płyt, co pozwoli zaoszczędzić w szerszej perspektywie dużo czasu. Płytę można także łatwo utrzymać w czystości ze względu na gładką powierzchnię.


Znasz już zalety płyt indukcyjnych — teraz pora zapoznać się z naszą ofertą i wybrać odpowiedni model dla siebie!

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 949
  • 7459
Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

  • Wyczyść
Producent
  • Wyczyść
Szerokość płyty grzewczej [cm]

Wszystkie szerokości płyt grzewczych

  • Wyczyść
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

  • Wyczyść
Wyprzedaże
  • Wyczyść
Znaleziono 52 produkty
Zastosuj filtry